ارتباط با واحدپشتیبانی

دستورالعمل اداره و...
دانلود کتاب

اطلاعیه(شرایط عضویت مهد های غیر بهزیستی)
اطلاعیه(شرایط عضویت مهد های غیر بهزیستی)
ارسال شده توسط admin در تاریخ شنبه ، ۱۸ آذر ۱۳۹۱
بهزیستی

باعنایت به تفاهم نامه فی مابین سازمان بهزیستی و شبکه الکترونیک مهدهای کودک، شبکه موظف به ارائه خدمات الکترونیک به مهدهای کودک تحت نظارت سازمان بهزیستی می باشد، لذا در همین راستا مهدهای کودک پس از عضویت در شبکه الکترونیک مهدهای کودک ww.emahd.ir   نیازی به پرداخت هزینه هایی همچون شارژ سالانه، شارژ هاست و دامنه، آموزش، پشتیبانی، به روز رسانی و یا حتی تولید امکان جدید ندارند، بدیهی است درصورت تغییر نظارت از سازمان بهزیستی به سازمان دیگر یا ابطال پروانه فعالیت یک مهدکودک از سوی سازمان بهزیستی، تعهدات شبکه نیز به آن مهدکودک به اتمام خواهد رسید و در صورت تمایل مهدکودک به استفاده از امکانات شبکه با نام جدید، هزینه ها مطابق جدول زیر محاسبه خواهد شد.

 

عنوان

مبلغ ( تومان )

شارژ سالیانه هاست

70.000

پشتیبانی و آموزش

30.000

جمع با احتساب 9% ارزش افزوده

109.000

 

عنوان

مبلغ ( تومان )

در صورت نیاز به تغییرنام مهد

50.000

جمع با احتساب 9% ارزش افزوده

54.500

لذا بدینوسیله به اطلاع مهدهای کودک تحت پوشش سازمان آموزش و پرورش و دیگر سازمانها و ارگانهای کشور می رساند، در صورت تمایل به استفاده از امکانات شبکه الکترونیک مهدهای کودک تا قبل از 30 شهریور 1396 مبلغ 109.000 تومان به حساب شرکت پویندگان عصر اطلاعات سپاهان، مجری پروژه شبکه الکترونیک مهدهای کودک به شماره حساب  0100807378005 یا شماره کارت :  6037691990128035 واریز و فیش واریزی را به واحد پشتیبانی ارسال نمایند. ( شماره های تماس پشتیبانی : 03136644655 – 09132674097 – 09302674097 – از ساعت 9 تا 13 هر روز به غیر از روزهای تعطیل، پاسخگوی شما عزیزان می باشد ).

 

 
پذیرش پیش دبستانی
پذیرش پیش دبستانی
ارسال شده توسط admin در تاریخ شنبه ، ۱۸ آذر ۱۳۹۱
بهزیستی

مدیریت محترم مهدکودک سلام علیکم- احتراما" به استناد نامه شماره 714/95/28034 مورخ 95/12/1 معاون محترم امور اجتماعی اداره کل بهزیستی استان بخشنامه مدیرکل محترم بهزیستی کشور در خصوص قانون تاسیس و اداره مراکز آموزش و پرورش غیردولتی و تولیت بهزیستی در خصوص آموزش کودکان زیر شش سال ارسال می گردد. مقتضی است با مطالعه دقیق مفاد آن کلیه مهدهای کودک کمافی السابق نسبت به پذیرش کودکان زیر شش سال اقدام نمایند. انوشیروان

انوشیروان محسنی بند پی

برای مشاهده فايل بر روی همين متن کليک کنيد


 
رونمایی ازلوگوی جدید
رونمایی ازلوگوی جدید
ارسال شده توسط admin در تاریخ شنبه ، ۱۸ آذر ۱۳۹۱
بهزیستی

نشان‌واره یا لوگو، عنصری گرافیکی از علائم یا برچسب‌ها است به ‌طوری که با سبک حروف یا قلم خاصی تنظیم شده یا به صورت ویژه اما خوانایی چیده شده‌است. نشان‌واره یا لوگو طرح ملموسی برای نمایاندن خدمات، محصولات و کالای مورد نظر است بنابراین طرح آن از اهمیت زیادی برخودار می باشد.

در طراحی لوگوی موبایل مهد ( Mobile Mahd ) از دو حرف اول کلمات موبایل و مهد استفاده شده به این صورت که این دو ام ( MM ) تشکیل دوبال برای پرواز داده است. در طراحی لوگو تلاش شده حس سبک بالی، نامحدود شدن حرکت و شناور شدن در آسمان به کاربر منتقل شود به این معنی که کاربر در هنگام استفاده از این نرم افزار بسیار ساده و راحت می تواند از امکانات شبکه استفاده کند. با توجه به مخاطبین خانم در نسخه جدید موبایل مهد از رنگ سرخابی استفاده شده تا همخوانی بیشتری با روحیه مخاطب خود داشته باشد.

 

 

 

 

 
فراخوان بازار مهد
فراخوان بازار مهد
ارسال شده توسط admin در تاریخ پنج شنبه ، ۲۰ خرداد ۱۳۹۵
موبایل مهد

شبکه الکترونیک مهدهای کودک امکانی تحت عنوان" بازارمهد "طراحی نموده است تا تولید کنندگان اپلیکیشن های تخصصی کودک به ارائه برنامه های خود یعنی نرم‎افزارهای ساخته شده از قبیل بازی‌ها و سایر محصولات دیجیتالی در حوزه کودک بپردازند لذا بدینوسیله از شما به عنوان یکی از تولید کنندگان برنامه های تخصصی حوزه کودک دعوت می شود محصولات خود را به کاربران شبکه ارائه نمایید.


 

جهت تکمیل فرم ارائه برنامه خود در بازارمهد روی همین متن کلیک کنید

 
اخبار شبکه
نرم افزار حسابداری تخصصی مهدکودک
ارسال شده توسط vahidbateni در تاریخ سه شنبه ، ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۴
فروشگاه الکترونیک

باتوجه به اعلام نیازمدیران محترم درخصوص تولیدنرم افزارحسابداری تخصصی برای مهدهای کودک همانطور که مطلع هستید درسال 1390 درمرحله اول نرم افزار ثبت درآمدهای مهدکودک تولید شد، دراین نرم افزار که هم اکنون در دسترس کلیه مهدهای کودک عضو شبکه قرار دارد تلاش شد امکان ثبت و مدیریت کلیه درآمدهای مهدکودک قابل ثبت و پی گیری باشد همچنین ترکیب این نرم افزار با سیستم مدیریت پیامک (sms service ) باعث شد تا مدیران محترم مهدهای کودک بخش زیادی از فعالیت های نظارتی و پی گیری در زمینه درآمدهای مهدکودک خود را به نرم افزار واگذار نمایند

ولی با توجه به نیاز مهدهای کودک به نرم افزار کاملا تخصصی برای مهدهای کودک در مرحله دوم ثبت هزینه ها ، گزارش های مالی و ترازنامه مالی نیز به نرم افزار اضافه شد و با توجه به نگرانی های موجود در زمینه امنیت اطلاعات نرم افزار، نسخه نهایی نرم افزار حسابداری تخصصی مهدکودک بدون نیاز به اینترنت تولید شد، این نرم افزار به مدیر مهدکودک این امکان را میدهد تا بدون نیاز به داشتن اطلاعات تخصصی حسابداری ، بتوانید از آن استفاده کند. نسخه اولیه نرم افزار حسابداری مهدکودک خردادماه 1393 تولید و به مدت 6 ماه به صورت آزمایشی در چند مهدکودک عضو شبکه نصب و مورد ارزیابی قرار گرفت و نسخه نهایی 22 بهمن ماه 1393 آماده تحویل به مهدهای کودک علاقه مند شد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 03136644655  همه روزه به غیر از روزهای تعطیل از ساعت 9 صبح الی 13 تماس حاصل فرمایید.

 

 
هشدار
هشدار
ارسال شده توسط vahidbateni در تاریخ يک شنبه ، ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۴
بهزیستی

 

فناوری اطلاعات ( IT )به منظور سپردن امورغیرخلاق و تکراری به ماشین از یک طرف شرایطی برای آزادسازی مهارتها و افزایش کارایی انسانی فراهم می آورد و از طرف دیگر منجر به صرفه جویی در وقت، سوخت، کاغذ، ترافیک، آلودگی های صوتی، هوا و ... خواهد شد. آنچه مورد ترقیب و تشویق سازمان ها به استفاده از فناوری اطلاعات می شود، کاربردی بودن پروژه هایی است که می تواند بخشی از نیازهای موجود سازمان ها را مرتفع سازد. هم اکنون استفاده از راه حل های فناوری اطلاعات با رشد چشم گیری در حال توسعه می باشد. شبکه الکترونیک مهدهای کودک www.emahd.ir با شعار استراتژیک آینده از آن کودکان ماست   ، نیز یکی از پروژه های کاربردی فناوری اطلاعات می باشد که ...

 

 

برای مطالعه ادامه متن کامل روی دکمه  "  خواندن کل خبر  کلیک کنید .


 
ارسال کمک های نقدی
ارسال کمک های نقدی
ارسال شده توسط admin در تاریخ شنبه ، ۱۸ آذر ۱۳۹۱
بهزیستی
ضمن عرض تسلیت به اطلاع مدیران محترم مهدهای کودک عضو شبکه میرساند کمک های نقدی خود را می توانید از طریق #۵۱۵۱*۷۳۳* و یا #۱*۷۸۰* ارسال نمایید خواهشمند است در صورت تمایل در سایت ها و کانالهای اختصاصی مهدکودک خود اطلاع رسانی فرمایید.
 
کمک به کودکان زلزله زده کرمانشاه
کمک به کودکان زلزله زده کرمانشاه
ارسال شده توسط admin در تاریخ شنبه ، ۱۸ آذر ۱۳۹۱
بهزیستی
ضمن تثدیر و تشکر فراوان از عزیزانمان در کانون توسعه و همیاری مهدهای کودک استان خوزستان، به اطلاع میرساند کانون توسعه با همت مدیران مهد های کودک خصوصی استان خوزستان در یک اقدام شایسته از ۳۰ آبان تا ۴ آذر در مناطق زلزله زده حضور یافت وبا اهدا دو دستگاه کانکس پانزده متری ویک باب سرویس بهداشتی نسبت به راه اندازی دو مهد کودک موقت در این مناطق اقدام نمود در این رهگذر تجهیزات مورد نیاز ۳ مهد کودک از قبیل میز وصندلی لوازم کمک آموزشی وبهداشتی وایمنی را نیز نصب و راه اندازی نمود. طی این چهار روز کارگاه های بازی ، قصه گویی برگزار کرد و با تقسیم لوازم التحریر وکتابهای داستان، سعی در تقسیم شادی بین کودکان نمود. نهایتا با مراجعه به تک تک چادر ها ملزومات انها را از قبیل : پوشاک، پتو، لوازم بهداشتی، مواد شوینده، شیرخشک را تقدیم این عزیزان نمود. لینک خبر در زیر موجود است در صورت تمایل در کانال ها و سایت های مهدخود اطلاع رسانی فرمایید http://www.emahd.ir/index.php/module/News/action/ShowNews/id/96
 

کارشناسان سازمان بهزیستی و مدیران محترم حامی پروژه برای وارد شدن به بخش مدیریت سایت روی همین متن کلیک کنید  .اما مدیران مهدهای کودک برای وارد شدن به بخش مدیریت سایت باید ابتدا وارد سایت اختصاصی خود شوند برای این کار یا آدرس اینترنتی سایت خود را مستقیما وارد نمائید و یا به کمک بخش جستجوی مهد های کودک نام مهد کودک خود را پیدا کنید و روی آن کلیک کنید تا وارد سایت اختصاصی خود شوید و در آنجا نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد کنید .  

جستجوی مهدکودک
استان
شهرستان
نوع مهد
نام مهد
آدرس
سایت های فعال در ماه قبل
عنوان کاپ سال قبل.
هما(کرج)
سروناز(کرج)
ارمغان(کرج)
کلبه بهار(کرج)
قصر پریان(کرج)
عاطفه ها(کرج)
سپند(کرج)
جاوید(کرج)
نسیم صبا(کرج)
آرشین(کرج)
باغ کودک(کرج)
فرشتگان(کرج)
خورشید شهر(کرج)
دردانه(کرج)
استاندارد(کرج)
تماشا(کرج)
مهرایران(کرج)
دریا(کرج)
دنیای کوچولوها(کرج)
سرخابی(کرج)
گل پامچال (کرج)
طنین مهر(کرج)
مهرآسا(کرج)
سایه(کرج)
مه گل(فردیس)
سوره(ساوجبلاغ)
کلبه مهر(ساوجبلاغ)
شایسته(کرج)
آویژه(کرج)
آفتابگردان(کرج)
کیانا(کرج)
رسالت(فردیس)
صدف(کرج)
رنگارنگ(کرج)
نی نی گل(کرج)
انیس(کرج)
امیر محمد(کرج)
گلزار(کرج)
سفید برفی(کرج)
رسا(کرج)
کلبه برفی(کرج)
پیشرو(کرج)
گلهای بهشت(ساوجبلاغ)
آناناس(کرج)
یاسمن(ساوجبلاغ)
کاوش(کرج)
پریسان(کرج)
ترانه مهر(ساوجبلاغ)
آیسا(کرج)
گلشن آرا(ساوجبلاغ)
فندق(کرج)
ماه کوچولو(کرج)
نرگس(کرج)
معراج(کرج)
پرک(کرج)
آشیانه گلها(کرج)
گلاره(کرج)
آفتاب(فردیس)
آراد(فردیس)
آرام(کرج)
آرین(فردیس)
عسل(کرج)
آیندگان(کرج)
بادکنک(کرج)
باغ فرشتگان(کرج)
باغ هلو(کرج)
باغ مینو(کرج)
باغ رویا(کرج)
بلوط(کرج)
دشت شاپرک ها(ساوجبلاغ)
دهکده دوستی(کرج)
الینا(کرج)
گام اول(فردیس)
قصرفرشته ها (کرج)
قصر توپولوها(کرج)
گلبرگ(کرج)
گل مریم (نظرآباد)
گلهای بنفشه(کرج)
هانی (کرج)
ایران زمین(کرج)
ایزد(کرج)
جاوید(ساوجبلاغ)
خانه آبی(کرج)
خاطره سبز(کرج)
کودکانه(کرج)
کوثر(کرج)
ماهی کوچولو(کرج)
محیا(کرج)
مانی (کرج)
مهرآفرین(کرج)
مهرانه(نظرآباد)
مهرباران(کرج)
مهر البرز(فردیس)
مهرخوبان(ساوجبلاغ)
مروارید(کرج)
نغمه های زندگی(کرج)
نهالستان(کرج)
نارنجستان(کرج)
نسل فردا(کرج)
نازنین(کرج)
نگین البرز(کرج)
نقره ای (کرج)
پدیده(کرج)
پاکان مهر(فردیس)
پانیز(کرج)
پرستو(کرج)
پردیس(کرج)
پرهام(کرج)
پویا(کرج)
روناس(فردیس)
رویای شیرین(کرج)
ساحل بازی(کرج)
صالح(کرج)
سماء(کرج)
سرای شادی(نظرآباد)
سیاره کوچولو ها(کرج)
ستاره های بهشت(ساوجبلاغ)
شهر کودکان(کرج)
شاپرک(کرج)
شایگان(کرج)
وارش(کرج)
وروجک ها(کرج)
یارا(کرج)
مهدهای آموزش پرورش
آلا(کرج)
همیشه بهار(کرج)
لیان(کرج)
نی نی عسل(کرج)
پانا(کرج)
سنجاقک(کرج)
سرسره(کرج)
 
برای مشاهده ليست تمام مهدهای کودک عضو بر روی همين متن کليک کنيد.
پرونده کودک