ارتباط با واحدپشتیبانی
دانلود اپلیکیشن همراه مهد
دستورالعمل اداره و...
دانلود کتاب
پرونده کودک

جستجوی مهدهای کودک روی نقشه


جستجوی مهدهای کودک روی نقشه

با گشت وگزار در وب سایت www.emahd.ir/map  می توان به سادگی موقعیت مکانی ، وب سایت ،آلبوم تصاویر ، لینک کانال تلگرام ، لینک کانال پیام رسان سروش ، لینک ورود به پیج اینستاگرام و آپارات همچنین آدرس و شماره های تماس مهدهای کودک را مشاهده کرد .

 

شبکه الکترونیک مهدهای کودک بزرگترین و با سابقه ترین شبکه  پاک و بومی کشور در حوزه کودک است که طی چهارده سال گذشته با حمایت های معنوی سازمان بهزیستی کشور در حال فعالیت در استان های کشور است و خدمات خود را برای کارشناسان معاونت اجتماعی سازمان بهزیستی ، مدیران مهد های کودک ، کانون همیاری مهدهای کودک ، انجمن دوستداران کودک و سازمان های خیریه که در حوزه کودک فعال هستند ارائه میدهد.

اطلاعیه(شرایط عضویت مهد های غیر بهزیستی)
اطلاعیه(شرایط عضویت مهد های کودک)
ارسال شده توسط admin در تاریخ يک شنبه ، ۱۷ شهريور ۱۳۹۸
موبایل مهد

 

 همانطور که در نامه استانداری اصفهان قابل مشاهده است از فروردین ۹۸ سرورهای شبکه ملزم به انتقال به مخابرات و از حالت رایگان خارج شد. پی گیری های سازمان بهزیستی با مخابرات نیز برای ادامه ارایه خدمات رایگان بی نتیجه بود. مکاتبه سازمان بهزیستی اصفهان با مخابرات منطقه ای اصفهان در زیر موجود می باشد. لذا به اطلاع مهدهای کودک عضو شبکه میرساند از تاریخ 16 تیرماه 1398 برای دریافت اپلیکیشن همراه مهد و نام کاربر و رمز عبور سایت خود با شماره 09332674097 همه روزه از ساعت 9 الی 13 تماس بگیرید

مهدهای کودکی که در لیست مهدهای فعال شبکه هستند 63500 تخفیف به عنوان پاداش فعالیت دریافت خواهند کرد

عنوان

مبلغ ( تومان )

شارژ سالیانه هاست

150.000

پشتیبانی

رایگان

جمع با احتساب 9% ارزش افزوده

163.500

 

عنوان

مبلغ ( تومان )

در صورت نیاز به تغییرنام مهد

100.000

جمع با احتساب 9% ارزش افزوده

109.000

مهدهای کودکی که در لیست مهدهای فعال شبکه هستند 63.500 تخفیف به عنوان پاداش فعالیت دریافت خواهند کرد

لذا بدینوسیله به اطلاع مهدهای کودک عضو می رساند، در صورت تمایل به استفاده از امکانات شبکه الکترونیک مهدهای کودک با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.

در صورت پرداخت نشدن حق عضویت تا تاریخ ۱۴ شعریور ۱۳۹۸ سایت مهدکودک سه سال محفوظ می ماند ولی کلیه اطلاعات آن که شامل پیام ها تصاویر و غیره می باشد پاک خواهد شد.

( شماره های تماس پشتیبانی : 03136644655  09132674097  09332674097 – از ساعت 9 تا 13 هر روز به غیر از روزهای تعطیل، پاسخگوی شما عزیزان می باشد ).

 

 
رونمایی ازلوگوی جدید
رونمایی ازلوگوی جدید
ارسال شده توسط admin در تاریخ شنبه ، ۱۸ آذر ۱۳۹۱
بهزیستی

نشان‌واره یا لوگو، عنصری گرافیکی از علائم یا برچسب‌ها است به ‌طوری که با سبک حروف یا قلم خاصی تنظیم شده یا به صورت ویژه اما خوانایی چیده شده‌است. نشان‌واره یا لوگو طرح ملموسی برای نمایاندن خدمات، محصولات و کالای مورد نظر است بنابراین طرح آن از اهمیت زیادی برخودار می باشد.

در طراحی لوگوی موبایل مهد ( Mobile Mahd ) از دو حرف اول کلمات موبایل و مهد استفاده شده به این صورت که این دو ام ( MM ) تشکیل دوبال برای پرواز داده است. در طراحی لوگو تلاش شده حس سبک بالی، نامحدود شدن حرکت و شناور شدن در آسمان به کاربر منتقل شود به این معنی که کاربر در هنگام استفاده از این نرم افزار بسیار ساده و راحت می تواند از امکانات شبکه استفاده کند. با توجه به مخاطبین خانم در نسخه جدید موبایل مهد از رنگ سرخابی استفاده شده تا همخوانی بیشتری با روحیه مخاطب خود داشته باشد.

 

 

 

 

 
اخبار شبکه
نرم افزار حسابداری تخصصی مهدکودک
ارسال شده توسط vahidbateni در تاریخ سه شنبه ، ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۴
فروشگاه الکترونیک

باتوجه به اعلام نیازمدیران محترم درخصوص تولیدنرم افزارحسابداری تخصصی برای مهدهای کودک همانطور که مطلع هستید درسال 1390 درمرحله اول نرم افزار ثبت درآمدهای مهدکودک تولید شد، دراین نرم افزار که هم اکنون در دسترس کلیه مهدهای کودک عضو شبکه قرار دارد تلاش شد امکان ثبت و مدیریت کلیه درآمدهای مهدکودک قابل ثبت و پی گیری باشد همچنین ترکیب این نرم افزار با سیستم مدیریت پیامک (sms service ) باعث شد تا مدیران محترم مهدهای کودک بخش زیادی از فعالیت های نظارتی و پی گیری در زمینه درآمدهای مهدکودک خود را به نرم افزار واگذار نمایند

ولی با توجه به نیاز مهدهای کودک به نرم افزار کاملا تخصصی برای مهدهای کودک در مرحله دوم ثبت هزینه ها ، گزارش های مالی و ترازنامه مالی نیز به نرم افزار اضافه شد و با توجه به نگرانی های موجود در زمینه امنیت اطلاعات نرم افزار، نسخه نهایی نرم افزار حسابداری تخصصی مهدکودک بدون نیاز به اینترنت تولید شد، این نرم افزار به مدیر مهدکودک این امکان را میدهد تا بدون نیاز به داشتن اطلاعات تخصصی حسابداری ، بتوانید از آن استفاده کند. نسخه اولیه نرم افزار حسابداری مهدکودک خردادماه 1393 تولید و به مدت 6 ماه به صورت آزمایشی در چند مهدکودک عضو شبکه نصب و مورد ارزیابی قرار گرفت و نسخه نهایی 22 بهمن ماه 1393 آماده تحویل به مهدهای کودک علاقه مند شد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 03136644655  همه روزه به غیر از روزهای تعطیل از ساعت 9 صبح الی 13 تماس حاصل فرمایید.

 

 
هشدار
هشدار
ارسال شده توسط vahidbateni در تاریخ يک شنبه ، ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۴
بهزیستی

 

فناوری اطلاعات ( IT )به منظور سپردن امورغیرخلاق و تکراری به ماشین از یک طرف شرایطی برای آزادسازی مهارتها و افزایش کارایی انسانی فراهم می آورد و از طرف دیگر منجر به صرفه جویی در وقت، سوخت، کاغذ، ترافیک، آلودگی های صوتی، هوا و ... خواهد شد. آنچه مورد ترقیب و تشویق سازمان ها به استفاده از فناوری اطلاعات می شود، کاربردی بودن پروژه هایی است که می تواند بخشی از نیازهای موجود سازمان ها را مرتفع سازد. هم اکنون استفاده از راه حل های فناوری اطلاعات با رشد چشم گیری در حال توسعه می باشد. شبکه الکترونیک مهدهای کودک www.emahd.ir با شعار استراتژیک آینده از آن کودکان ماست   ، نیز یکی از پروژه های کاربردی فناوری اطلاعات می باشد که ...

 

 

برای مطالعه ادامه متن کامل روی دکمه  "  خواندن کل خبر  کلیک کنید .


 

کارشناسان سازمان بهزیستی و مدیران محترم حامی پروژه برای وارد شدن به بخش مدیریت سایت روی همین متن کلیک کنید  .اما مدیران مهدهای کودک برای وارد شدن به بخش مدیریت سایت باید ابتدا وارد سایت اختصاصی خود شوند برای این کار یا آدرس اینترنتی سایت خود را مستقیما وارد نمائید و یا به کمک بخش جستجوی مهد های کودک نام مهد کودک خود را پیدا کنید و روی آن کلیک کنید تا وارد سایت اختصاصی خود شوید و در آنجا نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد کنید .  

جستجوی مهدکودک
استان
شهرستان
نوع مهد
نام مهد
آدرس
جستجوی مهد روی نقشه