ارسال شده توسط baseball در تاریخ يک شنبه ، ۳ اسفند ۱۳۹۳
انجمن

تیم ملی بیس بال کشور از 30 بهمن ماه تا 3 اسفند در اصفهان اردو خواهد زد به گزارش روابط عمومی کمیته بیس بال به نقل از رئیس این کمیته محل اسکان قهرمانان تیم ملی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان (ترمینال صفه – میدان آزادی – خیابان دانشگاه – اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی ) خواهد بود و برای انجام تمرینات ورزشگاه 22 بهمن در نظر گرفته شده است .

 

وحید باطنی گفت اعضاء تیم ملی باید صبح روز 30 بهمن در اردو حاضر باشند و شب 3 اسفند ماه نیز اردو را به قصد فرودگاه امام و عزیمت به کشور پاکستان ترک خواهند کرد . باطنی ادامه داد توما ایروکاوا به عنوان سر مربی ، علی امامزاده و پیام صدری به عنوان مربی ، کاشف رانا به عنوان سرپرست و دکتر محمد مهدی رفیعی به عنوان بدنساز تیم ملی را همراهی خواهند کرد همچنین از تیم پاورپایپ اصفهان 2 نفر با نام های سعید باطنی و احمد درایش حضور خواهند داشت .

 

رئیس کمیته بیس بال استان اصفهان گفت در روزهای گذشته برای جذب علاقه مندان به بیس بال اقدام به نصب بنر در سطح شهر شده بود که استقبال خوبی نیز از آن شد و به تمامی علاقه مندانی که اعلام آمادگی برای حضور در کلاس ها کرده اند اطلاع رسانی شده تا در صورت علاقه از تمرینات تیم ملی بازدید کنند . وی ادامه داد تمرینات تیم ملی در

 

روز های 30 بهمن  ساعت 12تا 14

 

یکم ، دوم اسفند ماه ساعت 10 تا 14

 

و سوم اسفند ماه ساعت 10 تا 12

 

در ورزشگاه 22 بهمن تمرین خواهند داشت .

باطنی در خصوص برنامه های تمرینات تیم ملی در این 4 روز گفت تیم بیس بال استان قم جهت انجام یک بازی تداریکاتی با تیم ملی در روز جمعه یک اسفند ماه به اصفهان خواهد آمدو از ساعت 10تا14 با تیم ملی مسابقه خواهند داد .

 

رئیس کمیته بیس بال گفت احتمال بازی تیم اصفهان با تیم ملی بسیار ضعیف است چون حدود 14 نفر از بازیکنان جدید که 5 ماه است بصورت منظم در تمرینات شرکت کرده اند در اندازه ایی نیستند که با تیم ملی رقابت کنند و بازیکنان قدیم و با تجربه تیم نیز در هیچ کدام از تمرینات شرکت نکرده اند و درست نیست چنین مسابقه ایی هماهنگ شود .