چرا برای وب سایت های شما اپلیکیشن همراه مهد را تولید کردیم ؟ همانطور که می دانید تلفن های همراه هوشمند جدیدترین و پر استفاده ترین تکنولوژی برای عرضه برنامه ها به مردم است، همین چند سال پیش نرم افزارها روی  کامپیوترها و لپ تاپ ها اجرا می شدند اما با توسعه و پیشرفت سخت افزاری و نرم افزاری و عرضه تجهیزات جدیدی که برنامه ها را به شکل ساده تری در دسترس مردم قرار می دهد، معادله عوض شده است. در واقع با گسترش استفاده از تلفن های همراه و در ادامه تلفن های هوشمند اپلیکیشن ها از اهمیت بیشتری نسبت به برنامه دیگر ابزارهای دیجیتال برخوردار شدند. موبایل ها از هر تجهیزات دیجیتالی دیگری به مردم نزدیک ترند و برای برنامه سازان بهتر است تا نرم افزارهایشان را برای عرضه به مردم مناسب تلفن های همراه هوشمند طراحی کنند. در واقع هر چقدر حضور تلفن همراه در زندگی مردم بیشتر شود، به همان میزان اهمیت عرضه انواع اپلیکیشن های تلفن همراه شدت می گیرد.

چرا از همراه مهد استفاده کنیم : توسعه یک اپلیکیشن موبایل در مقایسه با وب سایت موجب جذب مشتریان بیشتری می گردد. امروزه موبایل مخصوصا در بین قشر جوان بسیار رایج شده. مشتریان کنونی با صحبت از مهدکودک شما با دوستان خود موجب گسترش کسب و کار شما می شوند و از این طریق افراد و مشتریان جدید، مهدکودک شما را با یک جستجوی ساده می یابند. علاوه بر این ادغام اپلیکیشن به شبکه های اجتماعی باعث گسترش دامنه و برد کاری شما می گردد. به راستی موبایل وسیله ای است که کلیه ارتباطات توسط آن رهبری می شود، در نتیجه پیوستن به این فناوری، تضمینی برای نتایج مورد انتظار برای کسب و کار شما خواهد بود.

تکنولوژی همواره باعث شده ارتباط بین تجارت ها آسان تر و سریع تر از قبل باشد. اگر فکر می کنید که فقط کسب و کارهای بزرگ نیاز به استفاده از تکنولوژی مثلا یک اپلیکیشن موبایل هستند، سخت در اشتباهیداگر هنوز به اهمیت استفاده از این فناوری برای کسب و کارتان پی نبرده اید، به مزیت هایی که این تکنولوژی برای شما به ارمغان می آورد توجه کنید

موبایل ها از هر وسیله دیجیتالی دیگه به مردم نزدیک ترند.

امروز، حضور تلفن همراه در زندگی مردم بیشتر شده.

با اپلیکیشن موبایل همیشه و همه جا همراه مخاطب خود هستید.

  

مزیت های استفاده از اپلیکیشن همراه مهد در کسب و کار مهدکودک :

1- یک مسیر بازاریابی مستقیم  برای خود ایجاد می کنید و اینکه اپلیکیشن مهدکودک شما همیشه نام شما را به مشتری یادآوری می کند.

2- برای اولیاء کودک که مشتریان شما هستند ایجاد ارزش می کنید.

3- می توانید مهدکودک خود را تبدیل به یک برند کنید.

4- تعامل خود را با با اولیاء بهتر می کنید.

5- شبکه مشتریان خود را قویتر می کنید.

6- هزینه بازاریابی و تعامل با مشتریانتان را کاهش میدهید و از طرفی اثر بخش تر می کنید، هزینه تبلیغات و چاپ کاتالوگ حذف شده و کاتالوگ دیجیتال شما بر روی موبایل مشتری قرار می گیرد.

7- دارا بودن حریم شخصی قوی برای کاربران جهت جلوگیری از سوء استفاده از اطلاعات کودکان و مهدکودک

8- سرعت بالای ارتباطی با توجه به بودن سرورها در ایران

9- کنترل محتوا توسط مدیران مهدهای کودک به عنوان متخصصین حوزه کودک

10- سبقت از رقبا، با قرار دادن کسب و کارتان بر روی گوشی همراه مشتری، از رقبایتان متمایز می شوید.

11- یک اپلیکیشن اختصاصی برای کسب و کار شما نشانگر به روز بودن و جذب مشتری های امروزی است.