ارسال شده توسط admin در تاریخ شنبه ، ۲۹ شهريور ۱۳۹۹
پروانه سفید

 


 طرح حمایتی همراه مهد 

 ::  به نام خداوند رنگین  کمان  ::

مدیران ارجمند سلام، خدا قوت

 

 1. خبر ویژه

 

در شرایط ویژه امروزی، خبر خیلی خوب اینکه در نظر است با بهره گیری از صاحبنظران تراز اول داخلی و نیز بین المللی با بکارگیری حداکثری تجارب مدیران محترم مهدها که در واقع برآیند نظرات کارشناسی مربیان دلسوز و ملاحظات والدین گرامی سراسر کشور می باشد، نسبت به تولید محتوای آموزشی و ارائه خدمات تکمیلی مفید و اولویت دار برای سه گروه: کودکان، والدین و مربیان اقدام نماید.

 

 2. نحوه ارائه خدمات

 

نحوه ارائه خدمات، با پشتیبانی و همکاری مستقیم مهدها به صورت الکترونیکی (آنلاین و آفلاین) و در مواردی که ممکن باشد در چارچوب پروتکل های بهداشتی ترجیحا با مشارکت فیزیکی مهدها خواهد بود. برای ارائه این خدمات به خانواده ها از موسسات آموزشی هزینه ای دریافت نمی شود. سطوحی از این خدمات با حلب حمایت های صورت گرفته  برای همگان رایگان و یا هزینه تعدیل شده خواهد بود. ضمنا حسب سطح مشارکت مهدها در برنامه های جامعه هدف از 10% تا 50% به عنوان حق الزحمه و در برنامه های آموزشی کادر مهدها از 10% تا 100% تخفیفبرای ایشان منظور خواهد شد.

 

3.  گواهینامه

 

از آنجا که محتواها توسط و با نظارت صاحبنظران و اعضای هیات علمی در دانشگاه تهران و سایر دانشگاهها تهیه و ارائه می گردد، امکان صدور گواهینامه رسمی از مراکز معتبر دانشگاهی مانند مرکز یادگیری الکترونیکی دانشگاه تهران،‌ جهاد دانشگاهی، انجمنهای علمی مرتبط و در مواردی از دانشگاهها و موسسات بین المللی برجستهبرای برنامه های آموزشی وجود دارد.

 

 4. اقدام ضروری در این مرحله

 

با توجه به ظرفیت های محدود حمایتی صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران، کلیه مدیران محترمی که مایلند مجموعه ایشان در اولویت های برنامه حمایتی قرار گیرد لطفا در یک پیام واتساپی به شماره 09190497500 در سطر اول نام کاربری خود ( نام مهدکودک) و نام شهر خود را مرقوم نموده و در ادامه به ترتیب اولویت نیازهای مرتبط آموزشی و تکمیلی پیشنهادی خود را برای کودکان، والدین و کادر مهد به تفکیک لیست نمایند. مثلاالف- برای کودکان: خدمات تفسیر نقاشی کودکان، تبدیل نقاشی به عروسک، آزمون های هوش و استعدادیابی آنلاین، استعدادیابی حضوری و ترکیبی، کلاس های هنری مانند نقاشی، فن و هنر بیان، قصه گویی، زبان انگلیسی، زبان محلی ب-برای والدین:استاندارهای جهانی فرزند پروری، نمایشنامه والد و فرزند، فعالیتهای ورزشی در منزل، معرفی کتاب و منبع مفید صوتی، توصیه های تغذیه و سلامت، رشد چند بعدی کودک و EDI، آینده پژوهی  آمادگی برای مشاغل آینده، پرورش شخصیت، ج- برای مهدها:توصیه های مدیریتی، دوره های مدیریت مالی، مدیریت 3 بعدی زمان، دوره های MBA برای مربیان و مدیران از طرف دانشگاه تهران، کوچینگ و راهبری استعدادها، تصویر سازی ذهنی، زندگی با هم، فنون جدید در یادگیری و تنوع درآمدی، بهبود فضای فیزیکی و ارتقای مهد طبق الگوهای بومی و استانداردهای جهانی، برنامه IECD  و مانند اینها. 

 

  5.توضیحات

 

 توضیح الف : پس از تایپ و ارسال الزامی نام مهد و شهر کاربر، به منظور انجام راحت ترکار، به جای ارسال متنی لیست های نیازسنجی و اولویت بندی شده قید شده دربند 4، امکان ارسال لیست مذکور به صورت صدا Voice به شماره واتساپ 09190497500 نیز وجود دارد.

 

توضیح ب: مهدهایی که مدیران، مربیان، کودکان و والدین ایشان خواهان مشارکت در تولید محتوا هستند یا نوآوری ها و موفقیت هایی داشته اند، توانمندیها و علاقمندیهای خود را در یک فایل مجزا به شماره واتساپ 09190497500 ارسال نمایند.

 

توضیح ج: هر گونه سوال و ابهام و نظر در این مورد را لطفا فقط از طریق ارسال متن به شماره واتساپ 09190497500 مطرح فرمایید تا به زودی با شما تماس حاصل گردد.

 

بی صبرانه منتظر دریافت بازخوردهای ارزشمندتان هستیم.

 

 

 

www.Mahd.ir

 

آینده از آن کودکان ماست

 

Future Belongs to Our Children