ارسال شده توسط admin در تاریخ يک شنبه ، ۵ بهمن ۱۳۹۹
کانون البرز سامانی

 آمنه نظریان سامانی، رییس کانون مهدهای کودک استان البرز نیز در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینکه تقریبا ۱۲ سال قبل سازمان بهزیستی شبکه مهدهای کودک را به ما معرفی کرد، گفت: آن زمان قرار بود این شبکه در کل کشور اجرا شود، منتها حمایت های لازم صورت نگرفت و برخی استان ها به این شبکه متصل نشدند.

جهت مشاهده متن خبر روی "مشاهده متن کامل" کلیک کنید

 وی با بیان اینکه در همه گیری کرونا ناچار به برگزاری کلاس های آنلاین و آموزش مجازی شدیم، گفت: این درحالی است که پیام رسان های خارجی شرایط امنی برای مهدهای کودک نداشت، چون ما مجبور بودیم گروه تشکیل دهیم و شماره های خانواده ها دیده می شد. به همین خاطر از امکانات امن موجود در شبکه مهدهای کودک به عنوان جایگزین استفاده کردیم که خوشبختانه به خوبی پاسخگوی نیازهای ما بود. رییس کانون مهدهای کودک استان البرز با بیان اینکه در شبکه مهدهای کودک صفحات عمومی و اختصاصی پیش بینی شده، گفت: در این شبکه محتوا قابل روییت است و امکان ذخیره سازی محتوا، تشکیل گروه های جداگانه، حضور و غیاب و درگاه پرداخت شهریه پیش بینی شده است. وی با بیان اینکه در مجموع از شبکه مهدهای کودک رضایت دارم و امیدوارم با حمایت بیشتر از این شبکه، همه مهدهای کودک بتوانند از امکانات آن استفاده کنند، خاطرنشان کرد: هم اکنون امکان استفاده رایگان از این شبکه فراهم است و نیازی به پرداخت هزینه نیست، به همین خاطر به استان های دیگر هم پیشنهاد دادم به این شبکه بپیوندند. استفاده از شبکه مهدهای کودک؛ پایان نگرانی والدین از سرایت کرونا

باطنی ، مدیر شبکه افزود سرکارخانم سامانی نقش تعیین کننده ای در معرفی طرح حمایتی همراهِ مهد به کانون های توسعه و همیاری مهدهای کودک سراسر کشور دارد و اگر حمایت های بدون توقع و جسورانه ایشان نبود این طرح مورد استقبال ریسای کانون های سایر استان های کشور قرار نمی گرفت و از این بابت صمیمانه از ایشان تشکر می کنیم و همواره قدردان ایشان هستیم. استان البرز از سال ۱۳۸۸ به شبکه پیوست و یکی از استان های فعال شبکه به حساب می آید مدیران مهدهای استان البرز با نظرات سازنده و نوآورانه خود نقش به سزایی در توسعه امکانات نرم افزاری شبکه داشته اند.

لینک خبر در شبکه کودکان میهن : https://mahd.ir/Home/58220d8d-4b63-49b4-f6b5-08d8b62f90bb