ارسال شده توسط admin در تاریخ يک شنبه ، ۵ بهمن ۱۳۹۹
 کانون تهران محمدیان

در راستای اجرای طرح همراه مهد ، پس مکاتبات انجام شده با مدیر عامل کانون توسعه و همیاری مهدهای کودک استان تهران، مقرر شد کلیه مهدهای کودک عضو کانون، از امکانات شبکه استفاده نمایند سید احمد رضا محمدیان در مصاحبه با شبکه کودکان میهن ضمن ابراز خشنودی از حمایت انجام شده از مهدهای کودک در شرایط سخت کرونا ابراز امیدواری کرد مهدهای کودک از امکانات موجود در سامانه رضایت کافی حاصل نمایند.

جهت مشاهده متن خبر روی "مشاهده متن کامل" کلیک کنید


وی افزود با توجه به صدور قوانین مربوط به انتقال مهدهای کودک به آموزش پرورش و شرایطی که کرونا برای مهدهای کودک بوجود آورد، طرح همراهِ مهد روحیه بخش و انگیزه ای برای مهدهای کودک به شمار می رود.

مقدمات فنی در حال انجام است و با یاری خدا تا 28 دیماه 1399 تعداد 755 مرکز مجهز به سامانه ارایه خدمات غیرحضوری به خانواده های خود خواهند شد 

سعیدباطنی، مدیر شبکه کودکان میهن افزود محتوی درسی و آموزشی مطابق برنامه ریزی مدیر هر مرکز خواهد بود و شبکه کودکان میهن هیچگونه دخل و تصرفی در محتوی مراکز نخواهد داشت و تنها بستر پر قدرت ارتباطی خود را در اختیار مراکز قرار خواهد داد.

👈 شبکه مهدهای کودک در راستای مسولیت اجتماعی خود در شرایط بوجود آمده پَندمی کرونا، طرحی تحت عنوان همراهِ مهد، تعریف و این فرصت را برای مهدهای کودک سراسر کشور بوجود آورد تا بدون پرداخت هزینه ، امکان داشتنِ سامانه ای تخصصی ارایه خدمات آموزشی و تربیتی به خانواده ها را داشته باشند.

🌈 عضویت در این شبکه هیچگونه خطری از نظر امنیت اطلاعات و یا مواردی از این دست نخواهد داشت. شبکه مهدهای کودک از سال ۱۳۸۴ تا کنون به صورت تخصصی در حال فعالیت می باشد و تا امروز هیچگونه گزارشی مبنی بر فعالیت های ناقض حریم خصوصی کاربران نداشته است.


   

لینک خبر در شبکه کودکان میهن mahd.ir/Home/94e31429-a27e-4210-686b-08d8b5f11209