ارسال شده توسط admin در تاریخ يک شنبه ، ۵ بهمن ۱۳۹۹
کانون چهترمحال صناعی فرد

مطابق هماهنگی‌های انجام شده با ریاست هیات مدیره کانون مهدهای کودک استان چهارمحال و بختیاری ، کلیه مراکز استان، سامانه های اختصاصی خود را دریافت کردند تا مهدهای کودک سراسر استان، امکان ارایه خدمات غیر حضوری به خانواده های عضو خود را داشته باشند.

جهت مشاهده متن کامل خبر روی  "مشاهده متن کامل" کلیک کنید

 

سرکار خانم صناعی فرد، پس از برگزاری چندین جلسه غیرحضور با مدیران شبکه و بررسی دقیق در خصوص طرح همراهِ مهد، از مفید بودن آن اطمینان حاصل نمود سپس مجوز ورود مهدهای کودک استان را به شبکه را صادر کرد.

شبکه مهدهای کودک در راستای مسولیت اجتماعی خود در شرایط بوجود آمده پَندمی کرونا، با کمک صندوق پژوهش فناوری دانشگاه تهران، طرحی تحت عنوان همراهِ مهد را تعریف و این فرصت را برای مهدهای کودک سراسر کشور بوجود آورد تا بدون پرداخت هزینه خرید سامانه ، امکان ارایه خدمات آموزشی و تربیتی مورد نظر خود به خانواده ها را داشته باشند.

 

 

صناعی فرد، طرح حمایتی همراهِ مهد را مفید دانست و گفت با توجه به صدور قوانین مربوط به انتقال مهدهای کودک به آموزش پرورش و شرایطی که کرونا برای مهدهای کودک بوجود آورد، طرح همراه مهد روحیه بخش بود و انگیزه ای برای مهدهای کودک به شمار می رود.

به استانهایی که هنوز تصمیم گیری نکرده اند توصیه می کنم، با توجه به شرایطی که طرح همراه مهد برای مهدهای کودک دارد، عضویت در شبکه هیچگونه خطر از نظر امنیت اطلاعات و یا مواردی از این دست را ندارد و استان های می توانند با اطمینان از امکانات آن بهره مند شوند.

 

لینک خبر در سایت خبری شبکه : https://mahd.ir/Home/0815bcb4-1efe-42e6-f501-08d8b80617dc