ارسال شده توسط vahidbateni در تاریخ يک شنبه ، ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۰
رتبه اول در شهرک  1389

دریافت لوح ویژه واحدهای فناوری برتر توسط شبکه مهدهای کودک الکترونیک ایران : چهارمین مراسم پایان دوره رشد، تقدیر از واحدهای فناوری برتر، چهارشنبه 4 اسفندماه 1389 –  راس ساعت 16در شهرک علمی وتحقیقاتی استان اصفهان با حضور جناب آقای دکتر ذاکر اصفهانی، استانداراستان اصفهان، کامران، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی و دیگرمقامات مسئول استان همچنین مدیران عامل شرکت های مستقر در شهرک علمی تحقیقاتی برگزار شد، ابتدا رییس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با بیان ..... (برای مطالعه متن کامل خبر روی دکمه خواندن کل خبر کلیک کنید )

 

 


این‌که در سال جاری 18 مورد فناوری صنعت‌ساز در شهرک به وجود آمده، گفت: هر یک از این فناوری‌ها و تکنولوژی‌ها در یکی از شهرک‌های صنعتی استان به کارخانه تبدیل می‌شود. قاسم مصلحی درچهارمین مراسم پایان دوره رشد و تقدیر از واحدهای فناوری برترشهرک علمی وتحقیقاتی اصفهان، مصلحی بابیان این‌که فناوری‌های صنعت ساز پدیده جدیدی است که به تکنولوژی بومی درشهرک تبدیل می‌شود، تصریح کرد: شرکت‌های دانش‌بنیان شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در سال جاری از 203 مورد به 230 مورد افزایش یافته است. وی با اشاره به ثبت 48 مورد اختراع از ابتدای سال جاری تا کنون در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، اظهار کرد: کرسی ریاست دو ساله بخش غرب انجمن پارک‌های علمی و فناوری به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان واگذار شده است. ریس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با اشاره به سهم سه درصدی بخش پژوهش و فناوری در برنامه پنجم توسعه، خاطرنشان کرد: در حال حاضر قانون حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در مجلس به تصویب رسیده و توسط رییس جمهور برای اجرا به وزارت علوم ابلاغ شده است. وی با اشاره به ایجاد صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: در ابتدا مبلغ 3 هزار میلیارد تومان به این صندوق تخصیص پیدا می‌کند و از سال بعد نیم درصد از اعتبارات و درآمدهای عمومی به آن تعلق می‌گیرد که مبلغی حدود 800 میلیارد تومان است.

شایان ذکر است شرکت آفا، مجری پروژه شبکه مهدهای کودک الکترونیک ایران موفق به دریافت لوح تقدیر و جایزه ویژه سال 89 از سوی شهرک علمی وتحقیقاتی استان اصفهان شد، قطعا موفقیت بدست آمده نتیجه همراهی و همفکری کلیه دست اندرکاران پروژه شبکه مهدهای کودک الکترونیک ایران بوده است امید است با اتکال به الطاف الهی و سعی مجدانه، این موفقیتها استمرار یابدانشاا...