ارسال شده توسط vahidbateni در تاریخ پنج شنبه ، ۹ فروردين ۱۳۹۷
نقشه

جستجوی مهدهای کودک روی نقشه

با گشت وگزار در وب سایت www.emahd.ir/map  می توان به سادگی موقعیت مکانی ، وب سایت ،آلبوم تصاویر ، لینک کانال تلگرام ، لینک کانال پیام رسان سروش ، لینک ورود به پیج اینستاگرام و آپارات همچنین آدرس و شماره های تماس مهدهای کودک را مشاهده کرد .

شبکه الکترونیک مهدهای کودک بزرگترین و با سابقه ترین شبکه  پاک و بومی کشور در حوزه کودک است که طی سیزده سال گذشته با حمایت های معنوی سازمان بهزیستی کشور در حال فعالیت در هفده استان کشور است و خدمات خود را برای کارشناسان معاونت اجتماعی سازمان بهزیستی ، مدیران مهد های کودک ، کانون همیاری مهدهای کودک ، انجمن دوستداران کودک و سازمان های خیریه که در حوزه کودک فعال هستند ارائه میدهد . این شبکه به تازگی از وب سایت جدیدی به آدرس www.emahd.ir/map   رونمایی کرده که موقعیت مکانی ، وب سایت ،آلبوم تصاویر ، لینک کانال تلگرام ، لینک کانال پیام رسان سروش ، لینک ورود به پیج اینستاگرام و آپارات همچنین آدرس و شماره های تماس مهدهای کودک را در اختیار بازدید کنندگان قرار میدهد .

مهدهای کودک جهت تمایل به نمایش اطلاعات روی این نقشه میبایست اپلیکیشن همراه مهد را روی گوشی موبایل خود نصب کنند و در بخش تنظیمات اطلاعات خود را تکمیل نمایند .لازم بذکر است این فرایند در حال حاضر هیچ هزینه ایی برای مدیران ندارد .