ارتباط با واحد و پشتیبانی
جستجوی مهدهای کودک
استان
شهرستان
نوع مهد
نام مهد
آدرس

جستجوی مهدهای کودک روی نقشه


جستجوی مهدهای کودک روی نقشه

با گشت وگزار در وب سایت www.emahd.ir/map  می توان به سادگی موقعیت مکانی ، وب سایت ،آلبوم تصاویر ، لینک کانال تلگرام ، لینک کانال پیام رسان سروش ، لینک ورود به پیج اینستاگرام و آپارات همچنین آدرس و شماره های تماس مهدهای کودک را مشاهده کرد .

 

شبکه الکترونیک مهدهای کودک بزرگترین و با سابقه ترین شبکه  پاک و بومی کشور در حوزه کودک است که طی چهارده سال گذشته با حمایت های معنوی سازمان بهزیستی کشور در حال فعالیت در استان های کشور است و خدمات خود را برای کارشناسان معاونت اجتماعی سازمان بهزیستی ، مدیران مهد های کودک ، کانون همیاری مهدهای کودک ، انجمن دوستداران کودک و سازمان های خیریه که در حوزه کودک فعال هستند ارائه میدهد.


اطلاعیه(شرایط عضویت مهد های غیر بهزیستی)
اطلاعیه(شرایط عضویت مهد های غیر بهزیستی)
ارسال شده توسط admin در تاریخ پنج شنبه ، ۲۰ تير ۱۳۹۸
بهزیستی

 همانطور که در نامه استانداری اصفهان قابل مشاهده است از فروردین ۹۸ سرورهای شبکه ملزم به انتقال به مخابرات و از حالت رایگان خارج شد. پی گیری های سازمان بهزیستی با مخابرات نیز برای ادامه ارایه خدمات رایگان بی نتیجه بود. مکاتبه سازمان بهزیستی اصفهان با مخابرات منطقه ای اصفهان در زیر موجود می باشد. لذا به اطلاع مهدهای کودک عضو شبکه میرساند از تاریخ 16 تیرماه 1398 برای دریافت اپلیکیشن همراه مهد و نام کاربر و رمز عبور سایت خود با شماره 09332674097 همه روزه از ساعت 9 الی 13 تماس بگیرید

مهدهای کودکی که در لیست مهدهای فعال شبکه هستند 63500 تخفیف به عنوان پاداش فعالیت دریافت خواهند کرد

عنوان

مبلغ ( تومان )

شارژ سالیانه هاست

150.000

پشتیبانی

رایگان

جمع با احتساب 9% ارزش افزوده

163.500

 

عنوان

مبلغ ( تومان )

در صورت نیاز به تغییرنام مهد

100.000

جمع با احتساب 9% ارزش افزوده

109.000

مهدهای کودکی که در لیست مهدهای فعال شبکه هستند 63.500 تخفیف به عنوان پاداش فعالیت دریافت خواهند کرد

لذا بدینوسیله به اطلاع مهدهای کودک عضو می رساند، در صورت تمایل به استفاده از امکانات شبکه الکترونیک مهدهای کودک با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.

( شماره های تماس پشتیبانی : 03136644655 09132674097 09332674097 – از ساعت 9 تا 13 هر روز به غیر از روزهای تعطیل، پاسخگوی شما عزیزان می باشد ).

 

 
هشدار
هشدار
ارسال شده توسط vahidbateni در تاریخ يک شنبه ، ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۴
بهزیستی

 

فناوری اطلاعات ( IT )به منظور سپردن امورغیرخلاق و تکراری به ماشین از یک طرف شرایطی برای آزادسازی مهارتها و افزایش کارایی انسانی فراهم می آورد و از طرف دیگر منجر به صرفه جویی در وقت، سوخت، کاغذ، ترافیک، آلودگی های صوتی، هوا و ... خواهد شد. آنچه مورد ترقیب و تشویق سازمان ها به استفاده از فناوری اطلاعات می شود، کاربردی بودن پروژه هایی است که می تواند بخشی از نیازهای موجود سازمان ها را مرتفع سازد. هم اکنون استفاده از راه حل های فناوری اطلاعات با رشد چشم گیری در حال توسعه می باشد. شبکه الکترونیک مهدهای کودک www.emahd.ir با شعار استراتژیک آینده از آن کودکان ماست   ، نیز یکی از پروژه های کاربردی فناوری اطلاعات می باشد که ...

 

 

برای مطالعه ادامه متن کامل روی دکمه  "  خواندن کل خبر  کلیک کنید .


 

کارشناسان سازمان بهزیستی و مدیران محترم حامی پروژه برای وارد شدن به بخش مدیریت سایت روی همین متن کلیک کنید  .اما مدیران مهدهای کودک برای وارد شدن به بخش مدیریت سایت باید ابتدا وارد سایت اختصاصی خود شوند برای این کار یا آدرس اینترنتی سایت خود را مستقیما وارد نمائید و یا به کمک بخش جستجوی مهد های کودک نام مهد کودک خود را پیدا کنید و روی آن کلیک کنید تا وارد سایت اختصاصی خود شوید و در آنجا نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد کنید .