ارتباط با واحد و پشتیبانی
دستورالعمل
دستورالعمل ارزشیابی و ارتقاء کیفیت
جستجوی مهد روی نقشه
جستجوی مهدهای کودک
استان
شهرستان
نوع مهد
نام مهد
آدرس

جستجوی مهدهای کودک روی نقشه


جستجوی مهدهای کودک روی نقشه

با گشت وگزار در وب سایت www.emahd.ir/map  می توان به سادگی موقعیت مکانی ، وب سایت ،آلبوم تصاویر ، لینک کانال تلگرام ، لینک کانال پیام رسان سروش ، لینک ورود به پیج اینستاگرام و آپارات همچنین آدرس و شماره های تماس مهدهای کودک را مشاهده کرد .

 

شبکه الکترونیک مهدهای کودک بزرگترین و با سابقه ترین شبکه  پاک و بومی کشور در حوزه کودک است که طی چهارده سال گذشته با حمایت های معنوی سازمان بهزیستی کشور در حال فعالیت در استان های کشور است و خدمات خود را برای کارشناسان معاونت اجتماعی سازمان بهزیستی ، مدیران مهد های کودک ، کانون همیاری مهدهای کودک ، انجمن دوستداران کودک و سازمان های خیریه که در حوزه کودک فعال هستند ارائه میدهد.


اطلاعیه(شرایط عضویت مهد های غیر بهزیستی)
آگهی تاسیس و راه اندازی مهد کودک 1396
ارسال شده توسط admin در تاریخ شنبه ، ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
بهزیستی

 

اعلام نتایج نهایی تاسیس مهدکودک استان خراسان رضوی ( سال 1396 )

برای مشاهده اسامی روی تصویر زیر کلیک کنید

 

:: پذیرفته شدگان محترم  : لطفا موارد ذیل را ملاحظه  فرمایید ::

* پذیرفته شدگان خانم  ، در رشته تحصیلی مرتبط شامل (روانشناسی – علوم اجتماعی فقط با گرایش مددکاری اجتماعی و خدمات اجتماعی- علوم تربیتی – مشاوره و راهنمایی – مدیریت آموزشی – آموزش ابتدایی و کودکیاری ) که تمایل به فعالیت در مهدکودک هم بعنوان موسس و هم مسئول فنی را دارند ، می بایست قبل از دریافت پروانه فعالیت ، دوره ی آموزشی مسئولین فنی و موسسین را بگذرانند و حداقل یک ماه کارورزی ارائه نمایند.

(جهت انجام کارورزی به اداره بهزیستی شهرستان مراجعه نمایند ).

پذیرفته شدگان در رشته های تحصیلی نامرتبط ( سایر رشته ها بجز موارد فوق الذکر)  و متقاضیان آقا ، می بایست قبل از دریافت پروانه فعالیت ، دوره ی آموزشی موسسین را بگذرانند .

* پذیرفته شدگان در رشته های تحصیلی مرتبط که سن آنان 60 سال می باشد ، صرفا بعنوان موسس پذیرفته خواهند شد و پس از دریافت موافقت اصولی می بایست نسبت به معرفی مسئول فنی اقدام نمایند.

متقاضیان در صورت هرگونه پرسش ، می توانند از تاریخ 15/1/97 با کارشناسان امور کودکان و نوجوانان بهزیستی شهرستانهای محل درخواست ، تماس حاصل نمایند.

* پذیرفته شدگان می بایست حداکثر تا تاریخ 20/1/97 با مراجعه به بهزیستی شهرستانها ، نسبت به دریافت معرفی نامه به منظور تشکیل پرونده موافقت اصولی اقدام نمایند.

* پذیرفته شدگان می بایست از طریق ادارات بهزیستی شهرستان ، نسبت به تعیین محل تاسیس مهدکودک اقدام نمایند.

 *پذیرفته شدگان مهدهای کودک روستایی در صورتیکه بنا به نظر ریاست و کارشناسان بهزیستی شهرستان ، در روستای محل درخواست ، مهدکودک دیگری دایر نباشد ، می توانند در آن روستا ، مهدکودک دایر نمایند در غیر اینصورت ، در روستاهای مورد نیاز ، بنا به اعلام شهرستان مربوطه اقدام نمایند.

* چنانچه پذیرفته شدگان  تا تاریخ 30 /1/97به بهزیستی  شهرستان مدارک مربوطه را ارائه ننمایند به منزل انصراف تلقی  می گردد.

 
اطلاعیه(شرایط عضویت مهد های غیر بهزیستی)
ارسال شده توسط admin در تاریخ شنبه ، ۱۸ آذر ۱۳۹۱
بهزیستی

باعنایت به تفاهم نامه فی مابین سازمان بهزیستی و شبکه الکترونیک مهدهای کودک، شبکه موظف به ارائه خدمات الکترونیک به مهدهای کودک تحت نظارت سازمان بهزیستی می باشد، لذا در همین راستا مهدهای کودک پس از عضویت در شبکه الکترونیک مهدهای کودک ww.emahd.ir   نیازی به پرداخت هزینه هایی همچون شارژ سالانه، شارژ هاست و دامنه، آموزش، پشتیبانی، به روز رسانی و یا حتی تولید امکان جدید ندارند، بدیهی است درصورت تغییر نظارت از سازمان بهزیستی به سازمان دیگر یا ابطال پروانه فعالیت یک مهدکودک از سوی سازمان بهزیستی، تعهدات شبکه نیز به آن مهدکودک به اتمام خواهد رسید و در صورت تمایل مهدکودک به استفاده از امکانات شبکه با نام جدید، هزینه ها مطابق جدول زیر محاسبه خواهد شد.

 

عنوان

مبلغ ( تومان )

شارژ سالیانه هاست

70.000

پشتیبانی و آموزش

30.000

جمع با احتساب 9% ارزش افزوده

109.000

 

عنوان

مبلغ ( تومان )

در صورت نیاز به تغییرنام مهد

50.000

جمع با احتساب 9% ارزش افزوده

54.500

لذا بدینوسیله به اطلاع مهدهای کودک تحت پوشش سازمان آموزش و پرورش و دیگر سازمانها و ارگانهای کشور می رساند، در صورت تمایل به استفاده از امکانات شبکه الکترونیک مهدهای کودک تا قبل از 30 شهریور 1396 مبلغ 109.000 تومان به حساب شرکت پویندگان عصر اطلاعات سپاهان، مجری پروژه شبکه الکترونیک مهدهای کودک به شماره حساب  0100807378005 یا شماره کارت :  6037691990128035 واریز و فیش واریزی را به واحد پشتیبانی ارسال نمایند. ( شماره های تماس پشتیبانی : 03136644655 – 09132674097 – 09302674097 – از ساعت 9 تا 13 هر روز به غیر از روزهای تعطیل، پاسخگوی شما عزیزان می باشد ).

 

 
آگهی تاسیس مهد کودک
لیست افراد واجد شرایط پذیرفته شده
ارسال شده توسط admin در تاریخ يک شنبه ، ۷ خرداد ۱۳۹۶
بهزیستی

 " بسمه تعالی "

 

به پیوست لیست افراد پذیرفته شده در مصاحبه تخصصی مهدهای کودک اعلام می گردد. مقتضی است افرادی که متقاضی تاسیس مهدکودک در سال تحصیلی 96-97 می باشند در اسرع وقت به ادارت بهزیستی شهرستانهای متبوع مراجعه و مدارک لازم جهت صدور موافقت اصولی را حداکثر تا 16 خرداد سالجاری تحویل کارشناس مربوطه نمایند . ( برای مشاهده لیست افراد واجد شرایط پذیرفته شده در مصاحبه مهدهای کودک- اردیبهشت 96 روی همین متن کلیک کنید ) ویا روی دکمه " خواندن کل خبر " کلیک کنید

 
پذیرش پیش دبستانی
پذیرش پیش دبستانی
ارسال شده توسط admin در تاریخ شنبه ، ۱۸ آذر ۱۳۹۱
بهزیستی

مدیریت محترم مهدکودک سلام علیکم- احتراما" به استناد نامه شماره 714/95/28034 مورخ 95/12/1 معاون محترم امور اجتماعی اداره کل بهزیستی استان بخشنامه مدیرکل محترم بهزیستی کشور در خصوص قانون تاسیس و اداره مراکز آموزش و پرورش غیردولتی و تولیت بهزیستی در خصوص آموزش کودکان زیر شش سال ارسال می گردد. مقتضی است با مطالعه دقیق مفاد آن کلیه مهدهای کودک کمافی السابق نسبت به پذیرش کودکان زیر شش سال اقدام نمایند. انوشیروان

انوشیروان محسنی بند پی

برای مشاهده فايل بر روی همين متن کليک کنيد


 
هشدار
هشدار
ارسال شده توسط vahidbateni در تاریخ يک شنبه ، ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۴
بهزیستی

 

فناوری اطلاعات ( IT )به منظور سپردن امورغیرخلاق و تکراری به ماشین از یک طرف شرایطی برای آزادسازی مهارتها و افزایش کارایی انسانی فراهم می آورد و از طرف دیگر منجر به صرفه جویی در وقت، سوخت، کاغذ، ترافیک، آلودگی های صوتی، هوا و ... خواهد شد. آنچه مورد ترقیب و تشویق سازمان ها به استفاده از فناوری اطلاعات می شود، کاربردی بودن پروژه هایی است که می تواند بخشی از نیازهای موجود سازمان ها را مرتفع سازد. هم اکنون استفاده از راه حل های فناوری اطلاعات با رشد چشم گیری در حال توسعه می باشد. شبکه الکترونیک مهدهای کودک www.emahd.ir با شعار استراتژیک آینده از آن کودکان ماست   ، نیز یکی از پروژه های کاربردی فناوری اطلاعات می باشد که ...

 

 

برای مطالعه ادامه متن کامل روی دکمه  "  خواندن کل خبر  کلیک کنید .


 
ارسال کمک های نقدی
ارسال کمک های نقدی
ارسال شده توسط admin در تاریخ شنبه ، ۱۸ آذر ۱۳۹۱
بهزیستی
ضمن عرض تسلیت به اطلاع مدیران محترم مهدهای کودک عضو شبکه میرساند کمک های نقدی خود را می توانید از طریق #۵۱۵۱*۷۳۳* و یا #۱*۷۸۰* ارسال نمایید خواهشمند است در صورت تمایل در سایت ها و کانالهای اختصاصی مهدکودک خود اطلاع رسانی فرمایید.
 
کمک به کودکان زلزله زده کرمانشاه
کمک به کودکان زلزله زده کرمانشاه
ارسال شده توسط admin در تاریخ شنبه ، ۱۸ آذر ۱۳۹۱
بهزیستی
ضمن تثدیر و تشکر فراوان از عزیزانمان در کانون توسعه و همیاری مهدهای کودک استان خوزستان، به اطلاع میرساند کانون توسعه با همت مدیران مهد های کودک خصوصی استان خوزستان در یک اقدام شایسته از ۳۰ آبان تا ۴ آذر در مناطق زلزله زده حضور یافت وبا اهدا دو دستگاه کانکس پانزده متری ویک باب سرویس بهداشتی نسبت به راه اندازی دو مهد کودک موقت در این مناطق اقدام نمود در این رهگذر تجهیزات مورد نیاز ۳ مهد کودک از قبیل میز وصندلی لوازم کمک آموزشی وبهداشتی وایمنی را نیز نصب و راه اندازی نمود. طی این چهار روز کارگاه های بازی ، قصه گویی برگزار کرد و با تقسیم لوازم التحریر وکتابهای داستان، سعی در تقسیم شادی بین کودکان نمود. نهایتا با مراجعه به تک تک چادر ها ملزومات انها را از قبیل : پوشاک، پتو، لوازم بهداشتی، مواد شوینده، شیرخشک را تقدیم این عزیزان نمود. لینک خبر در زیر موجود است در صورت تمایل در کانال ها و سایت های مهدخود اطلاع رسانی فرمایید http://www.emahd.ir/index.php/module/News/action/ShowNews/id/96
 

کارشناسان سازمان بهزیستی و مدیران محترم حامی پروژه برای وارد شدن به بخش مدیریت سایت روی همین متن کلیک کنید  .اما مدیران مهدهای کودک برای وارد شدن به بخش مدیریت سایت باید ابتدا وارد سایت اختصاصی خود شوند برای این کار یا آدرس اینترنتی سایت خود را مستقیما وارد نمائید و یا به کمک بخش جستجوی مهد های کودک نام مهد کودک خود را پیدا کنید و روی آن کلیک کنید تا وارد سایت اختصاصی خود شوید و در آنجا نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد کنید .