به مهدکودک بنان  ، عضو پروژه شبکه مهدهای کودک الکترونیک ایران خوش آمدید

صفحه ای که مشاهده می فرمائید مربوط به کاربران عمومی می باشد، بنابراین هر شخصی که آدرس اینترنتی مهد کودک را داشته باشد ، می تواند وارد این صفحه شود و از بخش هایی که جنبه عمومی دارند استفاده نماید ، برای استفاده از امکانات موجود درصفحه های اختصاصی کودکان، ابتدا باید نام کاربری و کلمه عبوری که از طرف مدیر مهدکودک، برای شما در نظر گرفته شده را دریافت نمائید، سپس نام کاربر وکلمه عبور خود را در جعبه ورود که سمت راست صفحه قرار دارد وارد کنید و روی دکمه  ورود ( login ) کلیک کنید تا به صفحه اختصاصی کودک خود وارد شوید.

صفحه کودکان  شامل بخش های متنوعی مانند ، برنامه غذایی و برنامه هفتگی کلاس ، واحد های کاری که در هر ماه با کودکان کار می شود ، تمامی شعرهایی که به کودک شما در طول سال آموزش داده خواهد شد ، ارزشیابی کودکان که هر سه ماه یکبار برای هر کودک به صورت اختصاصی  تکمیل و ارسال می شود ، گزارش فعالیت ها که هر ماه تکمیل و ارسال می گردد ، گالری تصاویر از جشن ها اردوها و بازدیدها ، ارسال ودریافت پیام بین مدیر مهدکودک و خانواده ، ارسال پیام بین خانواده ها ،  فرم صورت حساب اولیاء و... وبه طور کلی کلیه اموری که بین مهدکودک و خانواده ها قبلا به صورت دستی و فیزیکی انجام میشد اینک همگی درپروژه مهدهای کودک الکترونیک ایران زیر نظر سازمان بهزیستی کل کشور و در راستای طرح دولت الکترونیک ، پیاده سازی شده و در دسترس خانواده های عزیز قرار داده شده است.

 پیشاپیش از صبر و حوصله شما نسبت به کمی و کاستی ها کمال تشکر را داریم .

اخبار شبکه
فروشگاه الکترونیک
ارسال شده توسط banan در تاریخ يک شنبه ، ۸ آذر ۱۳۸۸
OSC Error: WARNING [2] imagejpeg() ['function.imagejpeg'>function.imagejpeg]: Unable to open '/home/emahd/app/public_html/khr/banan/modpub/News/cache/6b4ee9ab656fb40c4e2b64f43ca5b4c7.jpg' for writing: Permission denied in /home/emahd/app/webapp/templates/smarty_plugins/function.thumb.php:384
فروشگاه الکترونیک

فروشگاه اینترنتی یکی از خدمات موجود در شبکه مهد های کودک الکترونیک ایران است ، در این فروشگاه خرید کالاهای مورد نیاز مهد ها مانند وسایل کمک آموزشی، کتاب کودک و موارد دیگر در حوزه کودک بصورت آنلاین و با توانایی پرداخت الکترونیکی پول به کمک کارت بانک سامان امکان پذیر می باشد . در حال حاضر بیش از 200 مورد وسایل کمک آموزشی از بهترین تولید کنندگان مادر، در این فروشگاه عرضه شده است. برای بازدید این فروشگاه می توانید از طریق آدرسهای اینترنتی  www.ieshop.ir و www.emahd.ir  از این فروشگاه بازدیدکنید .

 
به گزارش سایت رسمی سازمان بهزیستی کشور
ارسال شده توسط banan در تاریخ جمعه ، ۲۴ مهر ۱۳۸۸
OSC Error: WARNING [2] imagejpeg() ['function.imagejpeg'>function.imagejpeg]: Unable to open '/home/emahd/app/public_html/khr/banan/modpub/News/cache/5a27e70b94c77c02d76c935f03466d6c.jpg' for writing: Permission denied in /home/emahd/app/webapp/templates/smarty_plugins/function.thumb.php:384
سازمان

مهدهای کودک سراسر کشور روی وب :

 

در كشور ما به ويژه در دو سال گذشته، به حضور فناوري اطلاعات و ارتباطات در عرصه كسب و كارهاي دولتي و خصوصي توجه بيشتري شده است و برنامه چهارم توسعه كشور نيزدرصدد است شرايط صنعت فناوري اطلاعات و ارتباطات را در كشور متحول کرده و سازمانهاي مختلف ناگزير خواهند بود كه خدمات خود را بصورت الكترونيك ارائه کنند. برای خواندن کل خبر روی همین متن کلیک کنید.

 
هشدار
هشدار
ارسال شده توسط banan در تاریخ يک شنبه ، ۸ آذر ۱۳۸۸
OSC Error: WARNING [2] imagejpeg() ['function.imagejpeg'>function.imagejpeg]: Unable to open '/home/emahd/app/public_html/khr/banan/modpub/News/cache/5a27e70b94c77c02d76c935f03466d6c.jpg' for writing: Permission denied in /home/emahd/app/webapp/templates/smarty_plugins/function.thumb.php:384
سازمان

پروژه ملی شبکه مهد های کودک الکترونیک ایران  از سال 1383با هدف تسهیل ارتباط بین سازمان بهزیستی (دفتر امور کودکان و نو جوانان)،مهد های کودک ، خانواده ها ، سازمانها و ارگانهای فعال در حوزه کودک طراحی و با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ،سازمان بهزیستی کشور ، سازمان بهزیستی استان اصفهان ، شهرک علمی و تحقیقاتی، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان پیاده سازی شده است . متاسفانه در برخی استان ها به دلیل بی اطلاعی از حساسیت موضوع اقدام به سوء استفاده از نام و شکل پروژه شده .  لازم به ذکر است این پروژه با شماره ثبت رسمی 101808 در دبیر خانه شورای عالی انفورماتیک کشور ثبت گردیده و هیچ نمونه یا نمایندگی در استانهای دیگر ندارد . طبیعی است هر شکل استفاده از نام ، تصاویر ،تعاریف و متون این پروژه در پایگاه های  دیگر پیگرد قانونی خواهد داشت . به نقل از راهبر پروژه، این پروژه به مرور و در زمانهای برنامه ریزی شده با هماهنگی سازمان بهزیستی کل کشور و سازمان بهزیستی آن استان مانند استانهای فارس ، لرستان ، خراسان شمالی ، خوزستان و گیلان به کلیه استانها انتقال خواهد یافت .

 
نظرخواهی
به نظر شما اطلاعات موجود در سایت باعث آشنایی کاربران اینترنت با مهد کودک ما می شود ؟

تعداد آرا: (4)
تعداد نظرات (0)
آمار مشاهدات سایت
بازدیدها
امروز: ۱
دیروز: ۱
شلوغ ترین
روز هفته: دوشنبه
ماه: مرداد
ساعت: ۲۳
پر استفاده ترین
سیستم عامل: Unknown
مرورگر وب: mozilla
 
مجموع بازديدها: ۲۰۳
مجموع دسترسی ها: ۷۳۸
 
تعداد کاربران آنلاین: ۱
تعداد اعضا وارد شده: ۷۶۲
 
تاریخ امروز: ۲ بهمن ۱۳۹۹
روز هفته: پنج شنبه