صفحه ای که شما در آن هستید ، می توانید اطلاعات زیادی در مورد برنامه های کلاس کودک خود بدست آورید از جمله برنامه هفتگی ، برنامه غذایی ، توضیح واحد کاری در هر ماه  و از همه مهمتر پیام هایی که از طرف مدیر مهد کودک ، مربی کودک شما ، دوستان کودک شما در مهد به شما میرسد ،  بنابراین قدم اول برای استفاده هر چه بهتر از بستر فراهم شده ، آموزش استفاده از امکانات می باشد ، به همین منظور در منوی راهنما ، آموزش تغییر مشخصات و آموزش خواندن پیام های دریافتی و پاسخ دادن به آنها در دسترس شما عزیزان قرار داده شده است ، لطفا قبل از هر کاری آنها را به دقت مطالعه فرمایید .

......................................................................

در دسته پیام های واحد های کاری ،برنامه ها و آموزش هایی که قرار است در هر ماه بر اساس آنها با کودک شما کار شود توضیح داده شده است.

......................................................................

دردسته پیام گزارش فعالیتها در مهد به تفصیل گزارش کلیه فعالیتهایی که در مهد کودک انجام شده قرار داده شده است ، که در انتهای هر ماه برای شما ارسال خواهد شدد .

.....................................................................

در پایان هنگامی که تمایل به خارج شدن از قسمت اختصاصی کودک خود دارید روی دکمه خروج ( شکل سوم در ستون سمت راست ) کلیک کنید .

.....................................................................

شما نه تنها قادر خواهید بود برای مدیر مهد کودک پیامی ارسال نمائید بلکه برای تمامی کودکان مهد کودک که عضو سایت با شند نیز پیام ارسال نمائید . برای آگاهی از روش این کار منوی راهنما را مطالعه فرمائید .

.....................................................................

با تشکر فراوان ( مدیریت مهد کودک

 

به مهدکودک مهرسا، عضو شبکه الکترونیک مهدهای کودک ایران خوش آمدید

صفحه ای که مشاهده می فرمائید مربوط به کاربران عمومی می باشد، بنابراین هر شخصی که آدرس اینترنتی مهد کودک را داشته باشد ، می تواند وارد این صفحه شود و از بخش هایی که جنبه عمومی دارند استفاده نماید ، برای استفاده از امکانات موجود درصفحه های اختصاصی کودکان، ابتدا باید نام کاربری و کلمه عبوری که از طرف مدیر مهدکودک، برای شما در نظر گرفته شده را دریافت نمائید، سپس نام کاربر وکلمه عبور خود را در جعبه ورود که سمت راست صفحه قرار دارد وارد کنید و روی دکمه  ورود ( login ) کلیک کنید تا به صفحه اختصاصی کودک خود وارد شوید.

صفحه کودکان  شامل بخش های متنوعی مانند ، برنامه غذایی و برنامه هفتگی کلاس ، واحد های کاری که در هر ماه با کودکان کار می شود ، تمامی شعرهایی که به کودک شما در طول سال آموزش داده خواهد شد ، ارزشیابی کودکان که هر سه ماه یکبار برای هر کودک به صورت اختصاصی  تکمیل و ارسال می شود ، گزارش فعالیت ها که هر ماه تکمیل و ارسال می گردد ، گالری تصاویر از جشن ها اردوها و بازدیدها ، ارسال ودریافت پیام بین مدیر مهدکودک و خانواده ، ارسال پیام بین خانواده ها ،  فرم صورت حساب اولیاء و... وبه طور کلی کلیه اموری که بین مهدکودک و خانواده ها قبلا به صورت دستی و فیزیکی انجام میشد اینک همگی درپروژه مهدهای کودک الکترونیک ایران زیر نظر سازمان بهزیستی کل کشور و در راستای طرح دولت الکترونیک ، پیاده سازی شده و در دسترس خانواده های عزیز قرار داده شده است.

 پیشاپیش از صبر و حوصله شما نسبت به کمی و کاستی ها کمال تشکر را داریم .

 

 

 

کلاسهای تابستانی

 

 

 

خوش آمدید
کلاسهای فوق برنامه
نظرخواهی
به نظر شما اطلاعات موجود در سایت باعث آشنایی کاربران اینترنت با مهد کودک ما می شود ؟

تعداد آرا: (4)
تعداد نظرات (0)
Google


 
 

برنامه چاشت مهد
برنامه های ماهیانه
آمار مشاهدات سایت
بازدیدها
امروز: ۲
دیروز: ۱
شلوغ ترین
روز هفته: پنج شنبه
ماه: مهر
ساعت: ۵
پر استفاده ترین
سیستم عامل: Linux/Unix
مرورگر وب: Konqueror/Safari
 
مجموع بازديدها: ۱۰۴
مجموع دسترسی ها: ۳۱۶
 
تعداد کاربران آنلاین: ۱
تعداد اعضا وارد شده: ۸۶۴
 
تاریخ امروز: ۲۳ آبان ۱۳۹۷
روز هفته: چهار شنبه
 

کلیه حقوق اطلاعات اختصاصی این سایت برای مهد کودک مهرسا محفوظ می باشد