به مهدکودک پگاه خوش آمدید

 

به نام خدای ماه وستاره ها   

من در این دنیای مملو از حرفه های گوناگون حرفه ای" شگرف وبالنده" دارم . من "   ستاره پردازم   " .ستاره ها را صیقل می دهم و به آسمان زندگی می فرستم .   

   ستارگان من در آسمان مهد کودک چشمک می زنند. وظیفه من اینست که آن ها را به صحنه بیاورم ، صیقل دهم ورنگ طلایی بزنم آنگاه رهایشان سازم تا جای خود را در آسمان زندگی پیدا کنند . مانند ستارگان درخشان آسمان که هر کدام در جای خود قرار دارند.

همان طور که این ستارگان را جلا می دهم...

می گویم: دنیا بدون شما معنایی ندارد.  

می گویم  : شما می توانید درخشنده ترین ستاره ها باشید . 

می گویم:دنیا جای خوبی برای زیستن است. چون شما درآن هستید.

هر شب وقتی که به آسمان نگاه می کنم خودم را بیاد می آورم که فردا صبح برای جلا دادن ستاره ای دیگر باید آماده باشم. 

من به حرفه ای که دارم افتخار می کنم زیرا اینجا قطعه ای از بهشت است. 

 

Wel  come  to the pegah  kindergarten

In  the name  of  moon, s  and  stars, s  GOD

 

In  this  world  that is full  of various professions , I have  excellent  profession.  I make  stars. Ipolish  stars  and  spend life  to  sky . my stars  wink  to me in kindergarten, s sky . my   duty  is , to help them, polish  and make it golden , then  I abandon  them , so they will  find  own  places  in life  sky . like , sky, s bright  stars  that  they  fix  in the  own  places.

When  I polish  these 

Say : the  world  hasno  meaning  with  out  you

Say : you  can to be brightest  stars

Say: the  world is  a great  place  for  live  because  you  are  in it

Each  night , when  I look  at the sky, I remember  my self  that  I should  get  ready   for  polish  other star. I prond  of  my profession, because  of  here  is piece of  heaven

I hope  to you  beacause  you  are best

اخبار مهد کودک
به گزارش سایت رسمی سایت سازمان بهزیستی کشور
ارسال شده توسط pegah در تاریخ چهار شنبه ، ۱۴ دی ۱۳۹۰
سازمان

مهدهای کودک سراسر کشور روی وب :

 

در كشور ما به ويژه در دو سال گذشته، به حضور فناوري اطلاعات و ارتباطات در عرصه كسب و كارهاي دولتي و خصوصي توجه بيشتري شده است و برنامه چهارم توسعه كشور نيزدرصدد است شرايط صنعت فناوري اطلاعات و ارتباطات را در كشور متحول کرده و سازمانهاي مختلف ناگزير خواهند بود كه خدمات خود را بصورت الكترونيك ارائه کنند. برای خواندن کل خبر روی همین متن کلیک کنید.

 
هشدار
ارسال شده توسط pegah در تاریخ جمعه ، ۱۸ آذر ۱۳۹۰
سازمان

پروژه ملی شبکه مهد های کودک الکترونیک ایران  از سال 1383با هدف تسهیل ارتباط بین سازمان بهزیستی (دفتر امور کودکان و نو جوانان)،مهد های کودک ، خانواده ها ، سازمانها و ارگانهای فعال در حوزه کودک طراحی و با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ،سازمان بهزیستی کشور ، سازمان بهزیستی استان اصفهان ، شهرک علمی و تحقیقاتی، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان پیاده سازی شده است . متاسفانه در برخی استان ها به دلیل بی اطلاعی از حساسیت موضوع اقدام به سوء استفاده از نام و شکل پروژه شده .  لازم به ذکر است این پروژه با شماره ثبت رسمی 101808 در دبیر خانه شورای عالی انفورماتیک کشور ثبت گردیده و هیچ نمونه یا نمایندگی در استانهای دیگر ندارد . طبیعی است هر شکل استفاده از نام ، تصاویر ،تعاریف و متون این پروژه در پایگاه های  دیگر پیگرد قانونی خواهد داشت . به نقل از راهبر پروژه، این پروژه به مرور و در زمانهای برنامه ریزی شده با هماهنگی سازمان بهزیستی کل کشور و سازمان بهزیستی آن استان مانند استانهای فارس ، لرستان ، خراسان شمالی ، خوزستان و گیلان به کلیه استانها انتقال خواهد یافت .

 
 
فروشگاه الکترونیک
ارسال شده توسط pegah در تاریخ شنبه ، ۱۲ آذر ۱۳۹۰
فروشگاه

فروشگاه اینترنتی یکی از خدمات موجود در شبکه مهد های کودک الکترونیک ایران است ، در این فروشگاه خرید کالاهای مورد نیاز مهد ها مانند وسایل کمک آموزشی، کتاب کودک و موارد دیگر در حوزه کودک بصورت آنلاین و با توانایی پرداخت الکترونیکی پول به کمک کارت بانک سامان امکان پذیر می باشد . در حال حاضر بیش از 200 مورد وسایل کمک آموزشی از بهترین تولید کنندگان مادر، در این فروشگاه عرضه شده است. برای بازدید این فروشگاه می توانید از طریق آدرسهای اینترنتی  www.ieshop.ir و www.emahd.ir  از این فروشگاه بازدیدکنید .

 
خوش آمدید
نظرخواهی
به نظر شما اطلاعات موجود در سایت باعث آشنایی کاربران اینترنت با مهد کودک ما می شود ؟

تعداد آرا: (62)
تعداد نظرات (0)
جستجوی مهدهای کودک
استان
شهرستان
نوع مهد
نام مهد
آدرس


براي جستجودر گوگل به كمك  mozilla  firefox از طريق ادرسwww.  emahd.ir/khr/pegah ميتوانيد به اطلاعات مورد نظر دسترسي پيدا نموده و يا با درج ادرس اينترنتي  www.pegah-kg.com وياwww .pegah.balande.com  با مادر ارتباط باشيد.

 

آمار مشاهدات سایت
بازدیدها
امروز: ۲
دیروز: ۲
شلوغ ترین
روز هفته: دوشنبه
ماه: اردیبهشت
 
مجموع بازديدها: ۶
مجموع دسترسی ها: ۸
 
تعداد کاربران آنلاین: ۱
تعداد اعضا وارد شده: ۹۸۲
 
تاریخ امروز: ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸
روز هفته: چهار شنبه
 

کلیه حقوق اطلاعات اختصاصی این سایت برای مهد کودک پگاه محفوظ می باشد