ارسال شده توسط admin در تاریخ شنبه ، ۱۸ آذر ۱۳۹۱

نسخه جدید موبایل مهد آماده شد / مدیرپروژه ،شبکه الکترونیک مهدهای کودک خبرداد : نسخه جدید موبایل مهد تا شهریور ماه سال 1395 آماده تحویل به کاربران شبکه می باشد . سعید باطنی گفت در نسخه جدید موبایل مهد علاوه بر زیبا سازی محیط اپلیکیشن و بهینه سازی بخش های قبلی ، امکانات کاربردی بسیار خوبی به آن افزوده شده است ، در نسخه جدید مهم ترین نیازهای مدیران مهدهای کودک دراولویت قرار گرفته . سعید باطنی اضافه کرد تولید نهایی نسخه جدید از خردادماه آغاز شد و با یاری خدا تا پایان شهریور سال جاری به اتمام خواهد رسید انشاا...

جهت مشاهده متن کامل خبر روی "خواندن کل خبر" کلیک کنید >>

 

 

باطنی درخصوص اعلام تعرفه ارائه خدمات الکترونیک مدیران مهدهای کودک به خانواده ها گفت امسال نیز مانند سالهای گذشته تعرفه ارائه خدمات الکترونیک به مهدهای کودک و تعرفه همیاران مهدکودک تعیین و در قسمت راهنما در بخش مدیریت کلیه مهدهای کودک عضو شبکه در دسترس مدیران محترم قرارداده شد است .

 

 

وی افزود مدیران مهدهای کودک با استفاده از امکانات موجود در سایت های خود و نرم افزار موبایل مهد می توانند خدمات الکترونیک به خانواده ها ارائه نمایند مدیر پروژه شبکه الکترونیک مهدهای کودک با تاکید این مطلب که ارائه خدمات الکترونیک به خانواده ها به هیچ عنوان اجباری نیست گفت : مطابق قوانین شبکه، مدیریت مهدکودک درصورت تمایل به ارائه خدمات الکترونیک به خانواده ها موظف اند قبل از دریافت مبلغ مشخص شده در تعرفه،  فرم مربوط به ارائه این خدمات را از وب سایت مهد کودک دریافت نموده و به امضاء خانواده ها برساند . سعید باطنی ادامه داد کلیه درآمد حاصل از ارائه خدمات الکترونیک به خانواده مستقیماً به حساب مهدکودک واریز می شود و شبکه الکترونیک مهدهای کودک هیچگونه سهمی ندارد .