ارسال شده توسط admin در تاریخ شنبه ، ۱۸ آذر ۱۳۹۱

شبکه الکترونیک مهدهای کودک وموسسه مطبوعاتی نسل فردا تفاهم نامه امضاء کردند

 

موسسه مطبوعاتی نسل فردا مطالب مربوط به ماه نامه "زندگی سالم " را از طریق شبکه الکترونیک مهدهای کودک برای مدیران مهدها ارسال خواهد کرد .

 

به گزارش روابط عمومی شبکه الکترونیک مهدهای کودک بیش از 3000 مدیر مهد در 18 استان کشور عضو این شبکه هستند ،از طرفی موسسه مطبوعاتی نسل فردا نیز در ماه "نامه زندگی" سالم سعی در اعتلای فرهنگ بانوان و خانواده های ایرانی و ترویج سبک زندگی اسلامی دارد و این تفاهم نامه باعث خواهد شد تا مطالب ماه نامه با سهولت بیشتری به دست مدیران مهدهای کودک برسد .

احمدی در خصوص نحوه اجرای تفاهم نامه گفت : مجله زندگی سالم مطالب خود را به کمک شبکه الکترونیک مهدهای کودک و بستر موجود ، برای مدیران مهدهای کودک ارسال خواهد کرد تا مدیران مهدها این مطالب را در نرم افزار موبایل مهد و وب سایت خود دریافت کنند . نسل فردا نیز در روزنامه و مجله "زندگی سالم" به معرفی اهداف و دستاوردهای شبکه خواهد پرداخت.  وی ادامه داد این تفاهم نامه تعهدات مالی ندارد و طرفین درتلاشند تا خدمات بهتری را به جامعه هدف خود ارادئه نمایند  .

روزنامه نسل فردا بیش از 2دهه سابقه فعالیت دارد و مجله "زندگی سالم" نیز یکی از دستاوردهای موفق موسسه مطبوعاتی نسل فردا است . این مجله در سال ۱۳۸۹ به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی مهندس رضا محزونیه و سردبیری مرضیه ربیعی دوره، دوم فعالیت خود را آغاز کرده است . "زندگی سالم" می کوشد که با انتشار مطالبی مفید از قبیل معرفی کتاب، گفتگو با هنرمندان موفق، سبک سالم زندگی، آشپزی، معرفی و نقد فیلم ومطالبی در زمینه موفقیت و روانشناسی به اعتلای فرهنگ بانوان و خانواده های ایرانی و ترویج سبک زندگی اسلامی کمک کند.