ارتباط با واحد و پشتیبانی
دانلود همراه مهد
مجموعه کامل قوانین

 

اطلاعیه : 

در اجرای تفاهم نامه منعقد شده که نامه ابلاغ آن در زیر قابل مشاهده می باشد، به اطلاع کلیه مدیران محترم مهدهای کودک استان کرمان میرساند، تا کنون نیمی از مهدهای عضو شبکه الکترونیک مهدهای کودک، همراه مهدهای خود را فعال کرده اند لذا در صورتیکه هنوز اقدام به دریافت اپلیکیشن همراه مهد و فعالسازی آن نشده اید خواهشمند است تا پایان مهرماه 1397 با واحد پشتیبانی شبکه تماس بگیرید در غیر اینصورت هزینه فعالسازی بدون در نظر گرفتن تشویقی و براساس نرخ مهدهای غیر عضو محاسبه خواهد شد لذاخواهشمند است با واحد پشتیبانی شبکه همه روزه ازساعت 8:30 الی 13:30 روزهای غیر تعطیل با شماره های 09132674097 و یا 0933267407 تماس بگیرید همچنین از طریق لینک زیر می توانید اپلیکیشن اندرویدی همراه مهد را دانلود و روی گوش همراه خود نصب کنید : برای دانلود همراه مهد روی تصویر زیر کلیک کنید

 

اطلاعیه(شرایط عضویت مهد های غیر بهزیستی)
آگهی تاسیس و راه اندازی مهد کودک 1396
ارسال شده توسط admin در تاریخ شنبه ، ۲۶ اسفند ۱۳۹۶
بهزیستی

 

اعلام نتایج آزمون تاسیس و راه اندازی مهد کودک در سال 1397 

نکته : اسامی افراد ی که ردیف نام آنهارنگی می باشد جزء پذیرفته شدگان ورود به مرحله دوم تاسیس مهد(مصاحبه تخصصی)  می باشند.

 به اطلاع می رساند تاریخ دقیق انجام مصاحبه به شرح  (تاریخ ، روز وساعت) متعاقبا از طریق بهزیستی به پذیرفته شدگان اعلام خواهد شد.

 

::::: برای مشاهده فایل روی همین تصویر کلیک کنید ::::

 

 

 
اطلاعیه(شرایط عضویت مهد های غیر بهزیستی)
ارسال شده توسط admin در تاریخ شنبه ، ۱۸ آذر ۱۳۹۱
بهزیستی

باعنایت به تفاهم نامه فی مابین سازمان بهزیستی و شبکه الکترونیک مهدهای کودک، شبکه موظف به ارائه خدمات الکترونیک به مهدهای کودک تحت نظارت سازمان بهزیستی می باشد، لذا در همین راستا مهدهای کودک پس از عضویت در شبکه الکترونیک مهدهای کودک ww.emahd.ir   نیازی به پرداخت هزینه هایی همچون شارژ سالانه، شارژ هاست و دامنه، آموزش، پشتیبانی، به روز رسانی و یا حتی تولید امکان جدید ندارند، بدیهی است درصورت تغییر نظارت از سازمان بهزیستی به سازمان دیگر یا ابطال پروانه فعالیت یک مهدکودک از سوی سازمان بهزیستی، تعهدات شبکه نیز به آن مهدکودک به اتمام خواهد رسید و در صورت تمایل مهدکودک به استفاده از امکانات شبکه با نام جدید، هزینه ها مطابق جدول زیر محاسبه خواهد شد.

 

عنوان

مبلغ ( تومان )

شارژ سالیانه هاست

70.000

پشتیبانی و آموزش

30.000

جمع با احتساب 9% ارزش افزوده

109.000

 

عنوان

مبلغ ( تومان )

در صورت نیاز به تغییرنام مهد

50.000

جمع با احتساب 9% ارزش افزوده

54.500

لذا بدینوسیله به اطلاع مهدهای کودک تحت پوشش سازمان آموزش و پرورش و دیگر سازمانها و ارگانهای کشور می رساند، در صورت تمایل به استفاده از امکانات شبکه الکترونیک مهدهای کودک تا قبل از 30 شهریور 1396 مبلغ 109.000 تومان به حساب شرکت پویندگان عصر اطلاعات سپاهان، مجری پروژه شبکه الکترونیک مهدهای کودک به شماره حساب  0100807378005 یا شماره کارت :  6037691990128035 واریز و فیش واریزی را به واحد پشتیبانی ارسال نمایند. ( شماره های تماس پشتیبانی : 03136644655 – 09132674097 – 09302674097 – از ساعت 9 تا 13 هر روز به غیر از روزهای تعطیل، پاسخگوی شما عزیزان می باشد ).

 

 
حسابداری اختصاصی مهدکودک
نرم افزار حسابداری تخصصی مهدکودک
ارسال شده توسط vahidbateni در تاریخ سه شنبه ، ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۴
فروشگاه الکترونیک

باتوجه به اعلام نیازمدیران محترم درخصوص تولیدنرم افزارحسابداری تخصصی برای مهدهای کودک همانطور که مطلع هستید درسال 1390 درمرحله اول نرم افزار ثبت درآمدهای مهدکودک تولید شد، دراین نرم افزار که هم اکنون در دسترس کلیه مهدهای کودک عضو شبکه قرار دارد تلاش شد امکان ثبت و مدیریت کلیه درآمدهای مهدکودک قابل ثبت و پی گیری باشد همچنین ترکیب این نرم افزار با سیستم مدیریت پیامک (sms service ) باعث شد تا مدیران محترم مهدهای کودک بخش زیادی از فعالیت های نظارتی و پی گیری در زمینه درآمدهای مهدکودک خود را به نرم افزار واگذار نمایند

ولی با توجه به نیاز مهدهای کودک به نرم افزار کاملا تخصصی برای مهدهای کودک در مرحله دوم ثبت هزینه ها ، گزارش های مالی و ترازنامه مالی نیز به نرم افزار اضافه شد و با توجه به نگرانی های موجود در زمینه امنیت اطلاعات نرم افزار، نسخه نهایی نرم افزار حسابداری تخصصی مهدکودک بدون نیاز به اینترنت تولید شد، این نرم افزار به مدیر مهدکودک این امکان را میدهد تا بدون نیاز به داشتن اطلاعات تخصصی حسابداری ، بتوانید از آن استفاده کند. نسخه اولیه نرم افزار حسابداری مهدکودک خردادماه 1393 تولید و به مدت 6 ماه به صورت آزمایشی در چند مهدکودک عضو شبکه نصب و مورد ارزیابی قرار گرفت و نسخه نهایی 22 بهمن ماه 1393 آماده تحویل به مهدهای کودک علاقه مند شد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 03136644655  همه روزه به غیر از روزهای تعطیل از ساعت 9 صبح الی 13 تماس حاصل فرمایید.

 

 
هشدار
هشدار
ارسال شده توسط vahidbateni در تاریخ يک شنبه ، ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۴
بهزیستی

 

فناوری اطلاعات ( IT )به منظور سپردن امورغیرخلاق و تکراری به ماشین از یک طرف شرایطی برای آزادسازی مهارتها و افزایش کارایی انسانی فراهم می آورد و از طرف دیگر منجر به صرفه جویی در وقت، سوخت، کاغذ، ترافیک، آلودگی های صوتی، هوا و ... خواهد شد. آنچه مورد ترقیب و تشویق سازمان ها به استفاده از فناوری اطلاعات می شود، کاربردی بودن پروژه هایی است که می تواند بخشی از نیازهای موجود سازمان ها را مرتفع سازد. هم اکنون استفاده از راه حل های فناوری اطلاعات با رشد چشم گیری در حال توسعه می باشد. شبکه الکترونیک مهدهای کودک www.emahd.ir با شعار استراتژیک آینده از آن کودکان ماست   ، نیز یکی از پروژه های کاربردی فناوری اطلاعات می باشد که ...

 

 

برای مطالعه ادامه متن کامل روی دکمه  "  خواندن کل خبر  کلیک کنید .


 

کارشناسان سازمان بهزیستی و مدیران محترم حامی پروژه برای وارد شدن به بخش مدیریت سایت روی همین متن کلیک کنید  .اما مدیران مهدهای کودک برای وارد شدن به بخش مدیریت سایت باید ابتدا وارد سایت اختصاصی خود شوند برای این کار یا آدرس اینترنتی سایت خود را مستقیما وارد نمائید و یا به کمک بخش جستجوی مهد های کودک نام مهد کودک خود را پیدا کنید و روی آن کلیک کنید تا وارد سایت اختصاصی خود شوید و در آنجا نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد کنید .  

 

جستجوی مهدهای کودک
استان
شهرستان
نوع مهد
نام مهد
آدرس
سایت های فعال در ماه قبل
عنوان کاپ سال قبل.
هادی و هدی(کرمان)
اختر(کرمان)
البرز(سیرجان)
نصر(کرمان)
بهاران (رفسنجان)
آفتاب(کرمان)
شادونه (کرمان)
آوا (رفسنجان)
فردای نو (سیرجان)
ایده(کرمان)
ماه تي تي(کرمان)
روشنا(کرمان)
آیناز(کرمان)
گلهای زندگی (سیرجان)
ریحانه سرا(سیرجان)
گلهای بهشت(رفسنجان)
جوانه(کرمان)
خانه خورشید ( کرمان )
یگانه (کرمان)
آرزو(جیرفت)
بهزاد(کرمان)
ستاره (کرمان)
2 یاس(رودبار جنوب)
یگانه (رفسنجان)
مروارید (کرمان)
گلهای یاس(قلعه گنج)
نادیا(سیرجان)
مهرآیین1(کرمان)
نوازش(رفسنجان)
احسان(کرمان)
آرمین(کرمان)
شکوفه های نور (رفسنجان)
شبنم (کرمان)
آفرینش (کرمان)
الزهرا (کرمان)
امانت(بافت)
اندیشمندان کوچک(رفسنجان)
عسل(بم)
آوای کودکانه (کرمان)
بهاران (بردسیر)
بهار(منوجان)
باران (روار)
بهار (سیرجان)
باران (کرمان)
بهشت(کهنوج)
بهشت کوچک(قلعه گنج)
دریا(سیرجان)
دنیای شیرین
دردانه(رفسنجان)
فرشته های کوچولو (رودبار جنوب)
قائم (سیرجان)
قاصدک (رفسنجان)
غنچه های زندگی(کوه بنان)
مهدکودک قرآنی معراج(کرمان)
گلهای لنگر(کرمان)
گلهای نرگس(قلعه گنج)
گلهای یاس کبوترخان(رفسنجان)
گلهای بهشت (سیرجان)
ایلیا(قلعه گنج)
کیمیا(کرمان)
کوثرالنبی(بم)
مادر(کرمان)
مهدی یار(رفسنجان)
مهسا(رفسنجان)
متین(راور)
مهرآیین2(کرمان)
ممتازان نبی اکرم(زرند)
نسترن (منوجان)
نسیم (رفسنجان)
نوازش(بم)
نوید(کرمان)
نازگل(کرمان)
نگین (رفسنجان)
نگین (منوجان)
نگین (زرند)
نشاط(رفسنجان)
نیلوفر (رفسنجان)
نی نی لبخند(کرمان)
ام ابیها (جیرفت)
پویا(بم)
راه آينده(رفسنجان)
راضیه(کرمان)
سعادت(زرند)
صبا (سیرجان)
سادات(سیرجان)
ساحل(سیرجان)
سمانه(سیرجان)
ستاره (راور)
شقایق (رفسنجان)
شادان (رفسنجان)
شادی (کرمان)
1شادی (جیرفت)
شاپرک (رفسنجان)
شازده کوچولو(کرمان)
شکوفه های شادی(زرند)
سین افرا(کرمان)
تالی(کرمان)
تندیس(رفسنجان)
تارا(رفسنجان)
ترانه مهر(رفسنجان)
یلدا(قلعه گنج)
یاسین (قلعه گنج)
 
برای مشاهده ليست تمام مهدهای کودک عضو بر روی همين متن کليک کنيد.