3

 

به مهدکودک  رنگین کمان ، عضو پروژه شبکه مهدهای کودک الکترونیک ایران خوش آمدید

صفحه ای که مشاهده می فرمائید مربوط به کاربران عمومی می باشد، بنابراین هر شخصی که آدرس اینترنتی مهد کودک را داشته باشد ، می تواند وارد این صفحه شود و از بخش هایی که جنبه عمومی دارند استفاده نماید ، برای استفاده از امکانات موجود درصفحه های اختصاصی کودکان  ، ابتدا باید نام کاربری و کلمه عبوری که از طرف مدیر مهدکودک ، برای شما ، در نظر گرفته شده را دریاقت نمائید ، سپس نام کاربر وکلمه عبور خود را در جعبه ورود که سمت راست صفحه قرار دارد وارد کنید  و روی دکممه  ورود ( login ) کلیک کنید تا به صفحه اختصاصی کودک خود وارد شوید .

صفحه کودکان  شامل بخش های متنوعی  مانند ، برنامه غذایی و برنامه هفتگی کلاس ، واحد های کاری که در هر ماه با کودکان کار می شود ، تمامی شعرهایی که به کودک شما در طول سال آموزش داده خواهد شد ، ارزشیابی کودکان که هر سه ماه یکبار برای هر کودک به صورت اختصاصی  تکمیل و ارسال می شود ، گزارش فعالیت ها که هر ماه تکمیل و ارسال می گردد ، گالری تصاویر از جشن ها اردوها و بازدیدها ، ارسال ودریافت پیام بین مدیر مهدکودک و خانواده ، ارسال پیام بین خانواده ها ،  فرم صورت حساب اولیاء و... وبه طور کلی کلیه اموری که بین مهدکودک و خانواده ها قبلا به صورت دستی و فیزیکی انجام میشد اینک همگی درپروژه مهدهای کودک الکترونیک ایران زیر نظر سازمان بهزیستی کل کشور و در راستای طرح دولت الکترونیک ، پیاده سازی شده و در دسترس خانواده های عزیز قرار داده شده است .

 پیشاپیش از صبر و حوصله شما نسبت به کمی و کاستی ها کمال تشکر را داریم .

هشدار
هشدار
ارسال شده توسط ranginkaman در تاریخ پنج شنبه ، ۲۵ مهر ۱۳۸۷
پروژه

پروژه ملی شبکه مهد های کودک الکترونیک ایران  از سال 1383با هدف تسهیل ارتباط بین سازمان بهزیستی (دفتر امور کودکان و نو جوانان)،مهد های کودک ، خانواده ها ، سازمانها و ارگانهای فعال در حوزه کودک طراحی و با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ،سازمان بهزیستی کشور ، سازمان بهزیستی استان اصفهان ، شهرک علمی و تحقیقاتی، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان پیاده سازی شده است . متاسفانه در برخی استان ها به دلیل بی اطلاعی از حساسیت موضوع اقدام به سوء استفاده از نام و شکل پروژه شده .  لازم به ذکر است این پروژه با شماره ثبت رسمی 101808 در دبیر خانه شورای عالی انفورماتیک کشور ثبت گردیده و هیچ نمونه یا نمایندگی در استانهای دیگر ندارد . طبیعی است هر شکل استفاده از نام ، تصاویر ،تعاریف و متون این پروژه در پایگاه های  دیگر پیگرد قانونی خواهد داشت . به نقل از راهبر پروژه، این پروژه به مرور و در زمانهای برنامه ریزی شده با هماهنگی سازمان بهزیستی کل کشور و سازمان بهزیستی آن استان مانند استانهای فارس ، لرستان ، خراسان شمالی ، خوزستان و گیلان به کلیه استانها انتقال خواهد یافت .

 
فروشگاه الکترونیکی شبکه
فروشگاه الکترونیکی پروژه
ارسال شده توسط ranginkaman در تاریخ پنج شنبه ، ۴ مهر ۱۳۸۷
فروشگاه اینترنتی شبکه

فروشگاه اینترنتی یکی از خدمات موجود در پروژه مهد های کودک الکترونیک ایران است ، در این فروشگاه خرید کالاهای مورد نیاز مهد ها مانند وسایل کمک آموزشی، کتاب کودک و موارد دیگر در حوزه کودک بصورت آنلاین و با توانایی پرداخت الکترونیکی پول به کمک کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب ( از قبیل، اقتصاد نوین ، سامان ، پاسارگاد، مهرو غیره) امکان پذیر می باشد . در حال حاضر بیش از 200 مورد وسایل کمک آموزشی از بهترین تولید کنندگان مادر، در این فروشگاه عرضه شده است. برای بازدید این فروشگاه می توانید از طریق آدرسهای اینترنتی  www.ieshop.ir و www.emahd.ir  از این فروشگاه بازدیدکنید .

 

 

 
اخبار سازمان بهزیستی
خط تلفن اورژانس اجتماعی
ارسال شده توسط ranginkaman در تاریخ شنبه ، ۳۰ شهريور ۱۳۸۷
بهزیستی
شما هم می توانید در صورت مشاهده هر گونه آسیب اجتماعی با شماره 123 تماس بگیرید . شما هم می توانید در صورت مشاهده هر گونه آسیب اجتماعی اعم از کودک آزاری ، همسر آزاری ، فرار از منزل و نظایر آن ، موارد را با شماره تلفن 123 در میان گذاشته و راهنمایی های لازم را دریافت کنید .نشانی : اصفهان - خیابان شمس آبادی - روبروی پایگاه بسیج کوی نهر فرشادی - مرکز اورژانس اجتماعی تلفن : 2352828 0311

 

 
نظر خواهی
به نظر شما اطلاعات موجود در سایت باعث آشنایی کاربران اینترنت با مهد کودک ما می شود ؟

تعداد آرا: (36)
تعداد نظرات (0)
آمار مشاهدات سایت
بازدیدها
امروز: ۲
دیروز: ۱
شلوغ ترین
روز هفته: یکشنبه
ماه: فروردین
ساعت: ۱۲
پر استفاده ترین
سیستم عامل: Unknown
مرورگر وب: mozilla
 
مجموع بازديدها: ۱۳۲۹۵
مجموع دسترسی ها: ۳۳۵۲۲
 
تعداد کاربران آنلاین: ۱
 
تاریخ امروز: ۱۰ آبان ۱۳۹۹
روز هفته: شنبه
 

آینده از آن کودکان ماست * future belongs to our children