ارتباط با واحد و پشتیبانی

رونمایی ازلوگوی جدید
رونمایی ازلوگوی جدید
ارسال شده توسط vahidbateni در تاریخ دو شنبه ، ۲۹ شهريور ۱۳۹۵
موبایل مهد

نشان‌واره یا لوگو، عنصری گرافیکی از علائم یا برچسب‌ها است به ‌طوری که با سبک حروف یا قلم خاصی تنظیم شده یا به صورت ویژه اما خوانایی چیده شده‌است. نشان‌واره یا لوگو طرح ملموسی برای نمایاندن خدمات، محصولات و کالای مورد نظر است بنابراین طرح آن از اهمیت زیادی برخودار می باشد.

در طراحی لوگوی موبایل مهد ( Mobile Mahd ) از دو حرف اول کلمات موبایل و مهد استفاده شده به این صورت که این دو ام ( MM ) تشکیل دوبال برای پرواز داده است. در طراحی لوگو تلاش شده حس سبک بالی، نامحدود شدن حرکت و شناور شدن در آسمان به کاربر منتقل شود به این معنی که کاربر در هنگام استفاده از این نرم افزار بسیار ساده و راحت می تواند از امکانات شبکه استفاده کند. با توجه به مخاطبین خانم در نسخه جدید موبایل مهد از رنگ سرخابی استفاده شده تا همخوانی بیشتری با روحیه مخاطب خود داشته باشد.

 

 

 

 

 
نسخه جدید موبایل مهد
نسخه جدید موبایل مهد
ارسال شده توسط vahidbateni در تاریخ شنبه ، ۶ شهريور ۱۳۹۵
بهزیستی

نسخه جدید موبایل مهد آماده شد / مدیرپروژه ،شبکه الکترونیک مهدهای کودک خبرداد : نسخه جدید موبایل مهد تا شهریور ماه سال 1395 آماده تحویل به کاربران شبکه می باشد . سعید باطنی گفت در نسخه جدید موبایل مهد علاوه بر زیبا سازی محیط اپلیکیشن و بهینه سازی بخش های قبلی ، امکانات کاربردی بسیار خوبی به آن افزوده شده است ، در نسخه جدید مهم ترین نیازهای مدیران مهدهای کودک دراولویت قرار گرفته . سعید باطنی اضافه کرد تولید نهایی نسخه جدید از خردادماه آغاز شد و با یاری خدا تا پایان شهریور سال جاری به اتمام خواهد رسید انشاا...

جهت مشاهده متن کامل خبر روی "خواندن کل خبر" کلیک کنید >>

 

 

 

 
فراخوان بازار مهد
فراخوان بازار مهد
ارسال شده توسط admin در تاریخ پنج شنبه ، ۲۰ خرداد ۱۳۹۵
موبایل مهد

شبکه الکترونیک مهدهای کودک امکانی تحت عنوان" بازارمهد "طراحی نموده است تا تولید کنندگان اپلیکیشن های تخصصی کودک به ارائه برنامه های خود یعنی نرم‎افزارهای ساخته شده از قبیل بازی‌ها و سایر محصولات دیجیتالی در حوزه کودک بپردازند لذا بدینوسیله از شما به عنوان یکی از تولید کنندگان برنامه های تخصصی حوزه کودک دعوت می شود محصولات خود را به کاربران شبکه ارائه نمایید.


 جهت تکمیل فرم ارائه برنامه خود در بازارمهد روی همین متن کلیک کنید

 
تفاهم نامه با نسل فردا
تفاهم نامه با نسل فردا
ارسال شده توسط vahidbateni در تاریخ چهار شنبه ، ۱۳ مرداد ۱۳۹۵
بهزیستی

شبکه الکترونیک مهدهای کودک وموسسه مطبوعاتی نسل فردا تفاهم نامه امضاء کردند

موسسه مطبوعاتی نسل فردا مطالب مربوط به ماه نامه "زندگی سالم " را از طریق شبکه الکترونیک مهدهای کودک برای مدیران مهدها ارسال خواهد کرد .

به گزارش روابط عمومی شبکه الکترونیک مهدهای کودک بیش از 3000 مدیر مهد در 18 استان کشور عضو این شبکه هستند ،از طرفی موسسه مطبوعاتی نسل فردا نیز در ماه "نامه زندگی" سالم سعی در اعتلای فرهنگ بانوان و خانواده های ایرانی و ترویج سبک زندگی اسلامی دارد و این تفاهم نامه باعث خواهد شد تا مطالب ماه نامه با سهولت بیشتری به دست مدیران مهدهای کودک برسد .


 
حسابداری اختصاصی مهدکودک
نرم افزار حسابداری تخصصی مهدکودک
ارسال شده توسط vahidbateni در تاریخ سه شنبه ، ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۴
فروشگاه الکترونیک

باتوجه به اعلام نیازمدیران محترم درخصوص تولیدنرم افزارحسابداری تخصصی برای مهدهای کودک همانطور که مطلع هستید درسال 1390 درمرحله اول نرم افزار ثبت درآمدهای مهدکودک تولید شد، دراین نرم افزار که هم اکنون در دسترس کلیه مهدهای کودک عضو شبکه قرار دارد تلاش شد امکان ثبت و مدیریت کلیه درآمدهای مهدکودک قابل ثبت و پی گیری باشد همچنین ترکیب این نرم افزار با سیستم مدیریت پیامک (sms service ) باعث شد تا مدیران محترم مهدهای کودک بخش زیادی از فعالیت های نظارتی و پی گیری در زمینه درآمدهای مهدکودک خود را به نرم افزار واگذار نمایند

ولی با توجه به نیاز مهدهای کودک به نرم افزار کاملا تخصصی برای مهدهای کودک در مرحله دوم ثبت هزینه ها ، گزارش های مالی و ترازنامه مالی نیز به نرم افزار اضافه شد و با توجه به نگرانی های موجود در زمینه امنیت اطلاعات نرم افزار، نسخه نهایی نرم افزار حسابداری تخصصی مهدکودک بدون نیاز به اینترنت تولید شد، این نرم افزار به مدیر مهدکودک این امکان را میدهد تا بدون نیاز به داشتن اطلاعات تخصصی حسابداری ، بتوانید از آن استفاده کند. نسخه اولیه نرم افزار حسابداری مهدکودک خردادماه 1393 تولید و به مدت 6 ماه به صورت آزمایشی در چند مهدکودک عضو شبکه نصب و مورد ارزیابی قرار گرفت و نسخه نهایی 22 بهمن ماه 1393 آماده تحویل به مهدهای کودک علاقه مند شد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 03136644655  همه روزه به غیر از روزهای تعطیل از ساعت 9 صبح الی 13 تماس حاصل فرمایید.

 

 
هشدار
هشدار
ارسال شده توسط vahidbateni در تاریخ يک شنبه ، ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۴
بهزیستی

 

فناوری اطلاعات ( IT )به منظور سپردن امورغیرخلاق و تکراری به ماشین از یک طرف شرایطی برای آزادسازی مهارتها و افزایش کارایی انسانی فراهم می آورد و از طرف دیگر منجر به صرفه جویی در وقت، سوخت، کاغذ، ترافیک، آلودگی های صوتی، هوا و ... خواهد شد. آنچه مورد ترقیب و تشویق سازمان ها به استفاده از فناوری اطلاعات می شود، کاربردی بودن پروژه هایی است که می تواند بخشی از نیازهای موجود سازمان ها را مرتفع سازد. هم اکنون استفاده از راه حل های فناوری اطلاعات با رشد چشم گیری در حال توسعه می باشد. شبکه الکترونیک مهدهای کودک www.emahd.ir با شعار استراتژیک آینده از آن کودکان ماست   ، نیز یکی از پروژه های کاربردی فناوری اطلاعات می باشد که ...

 

 

برای مطالعه ادامه متن کامل روی دکمه  "  خواندن کل خبر  کلیک کنید .


 

کارشناسان سازمان بهزیستی و مدیران محترم حامی پروژه برای وارد شدن به بخش مدیریت سایت روی همین متن کلیک کنید  .اما مدیران مهدهای کودک برای وارد شدن به بخش مدیریت سایت باید ابتدا وارد سایت اختصاصی خود شوند برای این کار یا آدرس اینترنتی سایت خود را مستقیما وارد نمائید و یا به کمک بخش جستجوی مهد های کودک نام مهد کودک خود را پیدا کنید و روی آن کلیک کنید تا وارد سایت اختصاصی خود شوید و در آنجا نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد کنید .  

جستجوی مهد روی نقشه
جستجوی مهدهای کودک
استان
شهرستان
نوع مهد
نام مهد
آدرس