ارسال شده توسط vahidbateni در تاریخ سه شنبه ، ۲۸ شهريور ۱۳۹۱
بهزیستی

 

 

آغاز دوره آموزشی شبکه مهدهای مهدهای کودک الکترونیک برای مهدهای استان تهران

 

دوره های آموزش شبکه برای تمامی مدیران مهد های کودک شهرستان تهران از اول مهر ماه در سايت دانشگاه علمي كاربردي سازمان بهزيستي واقع در ميدان تجريش - خيابان مقصود بيگ - روبروي كوچه نمازي - جنب مدرسه همت در روز های دوشنبه سه شنبه و چهارشبنه از ساعت 10:30 تا 14:30 برگزار می گردد.

مراحل اجرا عبارتست از :

  1. ابتدا واحد آموزش و پشتیبانی با مدیریت مهدکودک زمان حضور در کلاس را هماهنگ می کنند ( اواخر شهریور ماه 1391 - مدیر مهدکودک بسته به وقت های آزاد خود تاریخ حضور در کلاس را به واحد آموزش اعلام می کند )

2. مدیر مهدکودک می تواند به صورت شخصی و یا با یک نفر همراه مورد نظر خود و یا حتی درصورت صلاحدید فقط شخص مورد اعتماد خود، در کلاس حضور یابد

3. جزوه آموزش استفاده از امکانات متنوع شبکه ، لوح فشرده آموزشی، آدرس سایت شخصی مهدکودک ، نام کاربری و کد عبور اختصاصی مهدکودک را از مسئول آموزش دریافت می کند

کلاس های آموزشی  دوشنبه،سه شنبه و چهار شنبه از ابتدای مهرماه تا دیماه به صورت مستمر برقرار می باشد و مدیریت مهدکودک این امکان را دارد تا برای رفع اشکال و یا آموزش های بیشتر مورد نیاز خود پس از هماهنگی با واحد آموزش و پشتی در کلاس ها حضور یابد.

 
************************************************ 

باتوجه به استقبال خوب مدیران محترم مهدهای کودک شهرستان تهران برای شرکت در دوره آموزشی شبکه مهدهای کودک الکترونیک در استان تهران، مدیر پروژه طی تماس تلفنی پیشنهاد خود مبنی بر جلب اعتماد بیشتر مدیران محترم مهدهای کودک را به سرکار خانم رحیمی ارائه نمود که در صورت موافقت جزئیات آن از همین طریق اطلاع رسانی خواهد شد.

امید است با یاری خداوند متعال همچنین همفکری و همکاری سازمان بهزیستی استان تهران و مدیران مهدهای کودک بتوانیم به اهداف عالی پیاده سازی شبکه یکپارچه مهدهای کودک الکترونیک دست یابیم انشاا... 

************************************************  

مطابق برنامه ریزی های انجام شده مراحل زیر برای اجرای شبکه در استان تهران انجام می گیرد

1. دعوت از مدیران محترم مهدهای کودک با ارسال پیامک با متن " لطفا تا 30 مرداد جهت ثبت نام در دوره یک روزه آموزش شبکه مهدهای الکترونیک باشماره 03116644655تماس بگیرید، اطلاعات بیشتر در www.emahd.ir/teh "

2. تماس با واحد پشتیبانی جهت اعلام آمادگی برای حضور در دوره یک روزه آموزش استفاده از امکانات شبکه مهدهای کودک الکترونیک

3. دریافت اطلاعات مهدکودک جهت عضویت در شبکه (تماس بصورت تلفنی) 

4. تحویل آدرس سایت مهدکودک به همراه حقوق دسترسی از طریق ارسال پیامک بلافاصله بعد از تکمیل فرم ثبت نام

5. برگزاری کلاس آموزشی و دعوت از مهدکودک جهت حضور در کلاس(کلاس آموزشی درتهران برگزار میشود)

 آدرس دفترمرکزی : خیابان مصلی - اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی استان اصفهان

تلفن : 03116644655

همراه : 09132674097

همراه : 09332674097

ساعات پاسخگویی : همه روزه از 8 تا 14