به مهدکودک نیلوفر2، عضو پروژه شبکه مهدهای کودک الکترونیک ایران خوش آمدید

صفحه ای که مشاهده می فرمائید مربوط به کاربران عمومی می باشد، بنابراین هر شخصی که آدرس اینترنتی مهد کودک را داشته باشد ، می تواند وارد این صفحه شود و از بخش هایی که جنبه عمومی دارند استفاده نماید ، برای استفاده از امکانات موجود درصفحه های اختصاصی کودکان  ، ابتدا باید نام کاربری و کلمه عبوری که از طرف مدیر مهدکودک ، برای شما ، در نظر گرفته شده را دریاقت نمائید ، سپس نام کاربر وکلمه عبور خود را در جعبه ورود که سمت راست صفحه قرار دارد وارد کنید  و روی دکممه  ورود ( login ) کلیک کنید تا به صفحه اختصاصی کودک خود وارد شوید .

صفحه کودکان  شامل بخش های متنوعی  مانند ، برنامه غذایی و برنامه هفتگی کلاس ، واحد های کاری که در هر ماه با کودکان کار می شود ، تمامی شعرهایی که به کودک شما در طول سال آموزش داده خواهد شد ، ارزشیابی کودکان که هر سه ماه یکبار برای هر کودک به صورت اختصاصی  تکمیل و ارسال می شود ، گزارش فعالیت ها که هر ماه تکمیل و ارسال می گردد ، گالری تصاویر از جشن ها اردوها و بازدیدها ، ارسال ودریافت پیام بین مدیر مهدکودک و خانواده ، ارسال پیام بین خانواده ها ،  فرم صورت حساب اولیاء و... وبه طور کلی کلیه اموری که بین مهدکودک و خانواده ها قبلا به صورت دستی و فیزیکی انجام میشد اینک همگی درپروژه مهدهای کودک الکترونیک ایران زیر نظر سازمان بهزیستی کل کشور و در راستای طرح دولت الکترونیک ، پیاده سازی شده و در دسترس خانواده های عزیز قرار داده شده است .

 پیشاپیش از صبر و حوصله شما نسبت به کمی و کاستی ها کمال تشکر را داریم .

2

 

حق انتخاب با شماست 

بهترین انتخاب حق کودک شماست

ارائه بهترین روشهای آموزشی در تخصص ماست 

فوت وقت در کودکی  ازمهمترین عوامل شکست در

 بزرگسالیست 

با روشهای آموزشی در مهد کودک فرشتگان این عامل به حداقل

و باکمک

 خانواده به صفر می رسد 

با داناتر ,باهوشتر و کارآمدتر شدن کودک

می توان پی برد که

 مهدکودک چه تاثیرمثبتی در رشد کودک وبالطبع در فرهنگ

 وتمدن انسانی داشته اند 

مهدکودک و پیش دبستانی نیلوفر2 

برای آموزش کودکان 

بیشترهزینه می کند تانتیجه بهتری گرفته شود 

در نهایت هدف کلی ما پرورش یک انسان از نظر جسمی  

سالم

از نظر روانی شاد واز نظر اقتصادی مولد واز نظر فرهنگی

فعال است.

 

هشدار
هشدار
ارسال شده توسط nilofar2 در تاریخ جمعه ، ۲۶ مهر ۱۳۸۷
پروژه

پروژه ملی شبکه مهد های کودک الکترونیک ایران  از سال 1383با هدف تسهیل ارتباط بین سازمان بهزیستی (دفتر امور کودکان و نو جوانان)،مهد های کودک ، خانواده ها ، سازمانها و ارگانهای فعال در حوزه کودک طراحی و با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور ،سازمان بهزیستی کشور ، سازمان بهزیستی استان اصفهان ، شهرک علمی و تحقیقاتی، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان پیاده سازی شده است . متاسفانه در برخی استان ها به دلیل بی اطلاعی از حساسیت موضوع اقدام به سوء استفاده از نام و شکل پروژه شده .  لازم به ذکر است این پروژه با شماره ثبت رسمی 101808 در دبیر خانه شورای عالی انفورماتیک کشور ثبت گردیده و هیچ نمونه یا نمایندگی در استانهای دیگر ندارد . طبیعی است هر شکل استفاده از نام ، تصاویر ،تعاریف و متون این پروژه در پایگاه های  دیگر پیگرد قانونی خواهد داشت . به نقل از راهبر پروژه، این پروژه به مرور و در زمانهای برنامه ریزی شده با هماهنگی سازمان بهزیستی کل کشور و سازمان بهزیستی آن استان مانند استانهای فارس ، لرستان ، خراسان شمالی ، خوزستان و گیلان به کلیه استانها انتقال خواهد یافت .

 
به مهد ما خوش آمدید
پیوند ها

 

 هادی و هدی

غزه در آینه ی رسانه ها

نظر خواهی
به نظر شما اطلاعات موجود در سایت باعث آشنایی کاربران اینترنت با مهد کودک ما می شود ؟

تعداد آرا: (10)
تعداد نظرات (0)

آینده از آن کودکان ماست * future belongs to our children